Gemeenteraadslid Diana bezoek BaanBereik

Publicatiedatum 21 maart 2024

Diana Dekker, gemeenteraadslid van Hoorn, heeft vandaag BaanBereik bezocht tijdens de Kom Binnen Bij Bedrijven Dagen. Wat zijn wij vereerd met het bezoek van een raadslid. Door haar focus op het sociaal-economische domein, is zij geïnteresseerd in de huidige ontwikkelingen op de arbeidsmarkt.

In gesprek met Mona en Annemiek vertelt Diana over de ambitie van de gemeente Hoorn om talenten te behouden voor de regio. Er zijn een aantal mooie initiatieven op het gebied van huisvesting, onderwijs en werkgelegenheid. Een specifiek initiatief is het realiseren van jongerenwoningen bij het dampten, wat het voor jongeren eenvoudiger maakt om woonruimte te vinden die goed aansluit bij hun werk en studiebehoeften. Een initiatief waar BaanBereik zich volledig in kan vinden en graag bijdraagt om de regio te versterken en talenten te binden en boeien.

Wij bedanken Diana voor haar bezoek en het prettige en openhartige gesprek.

Gemeenteraadslid Diana bezoek BaanBereik

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Weer aan het werk… maar zit je nog wel op je plek?

Publicatiedatum 17 augustus 2026
Auteur Romée Zwaan
De zomervakantie is voorbij en het normale ritme begint weer. Voor de één betekent dat met frisse energie aan de slag, terwijl de ander stiekem alweer aftelt naar de volgende vakantie. Hoe zit dat bij jou? Ga jij nog met plezier naar je werk, of is het tijd om eens verder te kijken?
Lees meer

Is jouw organisatie klaar voor de drukke maanden? Zo zorg je dat je op tijd de juiste mensen vindt

Publicatiedatum 7 augustus 2026
Auteur Mayra Wokke
Na de zomervakantie komt de arbeidsmarkt weer volop in beweging. Voor werkgevers is dit hét moment om vooruit te kijken en op tijd in te spelen op de personeelsbehoefte voor de drukke maanden. In deze blog lees je waarom vroeg starten met werven het verschil kan maken.
Lees meer

Waarom de bouwvak hét moment is om op zoek te gaan naar een nieuwe baan

Publicatiedatum 27 juli 2026
Auteur Mayra Wokke
Veel mensen denken dat solliciteren tijdens de bouwvak weinig zin heeft. Toch is juist deze periode een slim moment om op zoek te gaan naar een nieuwe baan. In deze blog lees je waarom.
Lees meer