Hoog bezoek in West-Friesland!

Publicatiedatum 28 juni 2018

Vandaag donderdag 28 juni bracht het koninklijk paar een bezoek aan West-Friesland. Dit werkbezoek begon bij het Museum van de Twintigste Eeuw op het Oostereiland in Hoorn. Hierna namen de koning en koningin de watertaxi richting Hoogkarspel. Daar spraken de koning en koningin over de nieuwe snelweg (Westfrisiaweg).

Ook kennismaking met een aantal bijzondere West-Friese bedrijven maakte deel uit van het werkbezoek.  Zo bezochten zij Grootebroek, Enza Zaden in Enkhuizen en als afsluiting brachten zij een bezoek aan het Internationale Sailing Center Medemblik. (Noordhollands Dagblad, 28 juni 2018)

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Grote tekorten in de zorg: dit is hét moment om in te stappen

Publicatiedatum 7 juli 2025
Auteur Nadine Boiten
De zorg in Noord-Holland Noord staat onder druk door vergrijzing en personeelstekorten. Toch zijn er volop kansen voor nieuwe instromers én werkgevers. Van wervingscampagnes tot slimme oplossingen – ontdek hoe jij verschil kunt maken in deze onmisbare sector.
Lees meer

Zomerborrel 2025

Publicatiedatum 7 juli 2025
Op vrijdag 4 juli vond onze jaarlijkse zomerborrel plaats: een zonnige en sfeervolle bijeenkomst met al onze waardevolle contacten. Lees meer over deze geslaagde dag en bekijk de foto's!
Lees meer

Waarom bedrijven kiezen voor Werving en Selectie

Publicatiedatum 3 juli 2025
Auteur Cindy Jesterhoudt
Een goede medewerker vinden is soms makkelijker gezegd dan gedaan. Je zoekt iemand die niet alleen de juiste papieren heeft, maar ook goed past binnen je team en je bedrijfscultuur. Iemand die met plezier naar het werk komt en zich wil inzetten voor de lange termijn. Dat is waar werving en selectie om draait.
Lees meer