Arbeidsmarkt

Hoog bezoek in West-Friesland!

Publicatiedatum 28 juni 2018

Vandaag donderdag 28 juni bracht het koninklijk paar een bezoek aan West-Friesland. Dit werkbezoek begon bij het Museum van de Twintigste Eeuw op het Oostereiland in Hoorn. Hierna namen de koning en koningin de watertaxi richting Hoogkarspel. Daar spraken de koning en koningin over de nieuwe snelweg (Westfrisiaweg).

Ook kennismaking met een aantal bijzondere West-Friese bedrijven maakte deel uit van het werkbezoek.  Zo bezochten zij Grootebroek, Enza Zaden in Enkhuizen en als afsluiting brachten zij een bezoek aan het Internationale Sailing Center Medemblik. (Noordhollands Dagblad, 28 juni 2018)

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Inschrijving open dag

Publicatiedatum 24 mei 2023
Ontdek de betoverende wereld van superjachten en innovatieve 3D-engineeringtools op de open dag!
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Heerhugowaard

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Heerhugowaard! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Zwaag

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Zwaag! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer