Hoog bezoek in West-Friesland!

Publicatiedatum 28 juni 2018

Vandaag donderdag 28 juni bracht het koninklijk paar een bezoek aan West-Friesland. Dit werkbezoek begon bij het Museum van de Twintigste Eeuw op het Oostereiland in Hoorn. Hierna namen de koning en koningin de watertaxi richting Hoogkarspel. Daar spraken de koning en koningin over de nieuwe snelweg (Westfrisiaweg).

Ook kennismaking met een aantal bijzondere West-Friese bedrijven maakte deel uit van het werkbezoek.  Zo bezochten zij Grootebroek, Enza Zaden in Enkhuizen en als afsluiting brachten zij een bezoek aan het Internationale Sailing Center Medemblik. (Noordhollands Dagblad, 28 juni 2018)

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Nieuwe generatie & blijven: de kracht van verbinding in de moderne arbeidsmarkt

Publicatiedatum 16 februari 2026
Het gesprek over de nieuwe generatie medewerkers en waarom mensen blijven of vertrekken, is actueler dan ooit. Op onze nieuwspagina komt dit regelmatig terug in blogs over werkgeluk, carrièregroei en duurzame matches. Steeds weer blijkt: het draait niet alleen om een baan, maar om een plek waar je wilt blijven groeien.
Lees meer

Werken in de installatietechniek: volop vacatures en kansen

Publicatiedatum 16 februari 2026
In regio’s als Hoorn, Heerhugowaard, Schagen en Enkhuizen is de vraag naar technisch personeel groter dan ooit. De energietransitie en duurzame bouwprojecten zorgen voor een constante stroom aan werk. Maar wat maakt het vak van installatiemonteur zo aantrekkelijk?
Lees meer

Stage bij BaanBereik Heerhugowaard: Yunah stelt zich voor

Publicatiedatum 12 februari 2026
Nieuwe gezichten zorgen vaak meteen voor frisse energie op kantoor. Yunah loopt sinds kort stage bij BaanBereik in Heerhugowaard en valt op door haar rustige, scherpe houding en leergierigheid. In dit interview vertelt ze hoe ze bij ons terechtkwam, wat ze al oppakt en waar ze de komende maanden in wil groeien.
Lees meer