Arbeidsmarkt

Inschrijving open dag

Publicatiedatum 24 mei 2023
Ontdek de betoverende wereld van superjachten en innovatieve 3D-engineeringtools op de open dag! Een opdrachtgever in de jachtbouw opent zijn deuren voor enthousiaste professionals die geïnteresseerd zijn in het creëren van unieke maritieme meesterwerken.
Ontmoet de toegewijde ingenieurs en technische experts en ontdek hoe zij met geavanceerde technologieën en oplossingen de engineeringwereld transformeren. Of je nu een student, professional of nieuwsgierige tech-liefhebber bent, iedereen is van harte welkom op de open dag!
Ontdek en beleef de wereld van superjachten. Bezoek deze open dag en ervaar zelf de passie, technische excellentie en vakmanschap die het bedrijf definieert. Verken en ervaar het, want wie weet kom je op deze dag wel jouw droombaan tegen!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Inschrijving open dag

Publicatiedatum 24 mei 2023
Ontdek de betoverende wereld van superjachten en innovatieve 3D-engineeringtools op de open dag!
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Heerhugowaard

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Heerhugowaard! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Zwaag

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Zwaag! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer