Minder banen voor jongeren, maar kansen blijven. Meld je aan bij BaanBereik

Publicatiedatum 14 januari 2021

Minder banen voor jongeren, maar kansen blijven

Jongeren zijn op de arbeidsmarkt bovengemiddeld geraakt door de coronacrisis. Dit komt doordat zij vooral actief zijn in branches waar de grote klappen zijn gevallen. Voorbeelden zijn detailhandel, evenementenbranche, administratieve dienstverlening en de horeca. Desalniettemin zijn er genoeg kansen.

Flexibiliteit onder jongeren

Kenmerkend voor deze generatie is dat jongeren veel meer open staan voor andere banen. Ze grijpen kansen die er wel zijn en laten zien dat ze open staan voor verandering. Een pluspunt van brede oriëntatie en het ontdekken van andere branches, is dat je erachter komt wat je leuk vindt en waar je talenten liggen.

Meld je aan bij BaanBereik

Bij BaanBereik kijkt men verder dan alleen naar het cv. Onze intercedenten kijken niet alleen naar kennis en kunde, maar ook naar het karakter van werkzoekenden. BaanBereik gaat graag met jou in gesprek om te ontdekken welke leuke functies, naast de functies waar je in eerste instantie aan dacht, nog meer passend zijn. Meld je aan voor een kennismakingsgesprek. Stuur een berichtje via WhatsApp naar 06 822 495 53 of bel direct (vestiging Zwaag: 0229 745 010 / vestiging Heerhugowaard: 072 303 1111) .

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Weer aan het werk… maar zit je nog wel op je plek?

Publicatiedatum 17 augustus 2026
Auteur Romée Zwaan
De zomervakantie is voorbij en het normale ritme begint weer. Voor de één betekent dat met frisse energie aan de slag, terwijl de ander stiekem alweer aftelt naar de volgende vakantie. Hoe zit dat bij jou? Ga jij nog met plezier naar je werk, of is het tijd om eens verder te kijken?
Lees meer

Is jouw organisatie klaar voor de drukke maanden? Zo zorg je dat je op tijd de juiste mensen vindt

Publicatiedatum 7 augustus 2026
Auteur Mayra Wokke
Na de zomervakantie komt de arbeidsmarkt weer volop in beweging. Voor werkgevers is dit hét moment om vooruit te kijken en op tijd in te spelen op de personeelsbehoefte voor de drukke maanden. In deze blog lees je waarom vroeg starten met werven het verschil kan maken.
Lees meer

Waarom de bouwvak hét moment is om op zoek te gaan naar een nieuwe baan

Publicatiedatum 27 juli 2026
Auteur Mayra Wokke
Veel mensen denken dat solliciteren tijdens de bouwvak weinig zin heeft. Toch is juist deze periode een slim moment om op zoek te gaan naar een nieuwe baan. In deze blog lees je waarom.
Lees meer