Prinsjesdag 2021
Publicatiedatum
22 september 2021
Het programma van Prinsjesdag is dit jaar iets anders dan andere jaren. Het demissionair kabinet heeft de ontwikkelingen in de arbeidsmarkt besproken.
Wat betekent dit voor de arbeidsmarkt?
De arbeidsmarkt heeft zich in razend tempo hersteld. Dit betekent volop kansen. Kortom; bij BaanBereik is er ook veel beweging. Wij hebben veel prachtige vacatures voor vast dienstverband bij onze klanten. Ben jij op zoek naar een nieuwe baan? Neem contact op met Desiree Romar (team office) of Freek Lauwers (team techniek).
Desiree Romar
Tel. 072 303 1111, email. desiree.romar@baanbereik.nl
Freek Lauwers
Tel. 0229 745 010, email. freek.lauwers@baanbereik.nl
Laatste Nieuws
Werken in Noord-Holland? Waarom een baan dichtbij huis meer oplevert dan je denk
Publicatiedatum
24 september 2026
Auteur
Romée Zwaan
Een mooie baan hoeft niet ver weg te zijn. Ook in Hoorn, Alkmaar, Heerhugowaard, Enkhuizen en de rest van West-Friesland liggen volop kansen. Minder reistijd, meer tijd voor jezelf én werken in een regio die je kent.
Lees meer
De kracht van een goede match: onze klanten en kandidaten écht kennen
Publicatiedatum
4 september 2026
Auteur
Romée Zwaan
Na de zomervakantie komt de arbeidsmarkt volop in beweging. Onze eigenaresse Mona Roorda sprak bij BNR over deze ontwikkeling en vertelde waarom het persoonlijk kennen van werkgevers en kandidaten volgens ons de basis vormt voor een goede match.
Lees meer
BaanBereik bij Festivalweekend Hoorn
Publicatiedatum
31 augustus 2026
Auteur
Mayra Wokke
Ook dit jaar was BaanBereik als partner betrokken bij Festivalweekend Hoorn. Tijdens Hoorn Zingt Hollands waren onze promodames aanwezig om de sfeer en mooie momenten van het festival vast te leggen. Bekijk nu de foto's!
Lees meer