Samen kunnen we elkaar helpen

Publicatiedatum 28 april 2020

Sinds de coronacrisis merken wij dat er in de ene sector een groot tekort is aan personeel en in de andere sector al het werk is stilgevallen. BaanBereik ervaart dat we een belangrijk rol hebben om kandidaten (weer) aan het werk te krijgen. Ons team is dagelijks hard bezig met klant- en intake gesprekken. We merken dat onze klanten ook weer online sollicitatiegesprekken voeren en weer op zoek zijn naar zijn naar nieuwe kandidaten.

Wij hebben de kansen voor zowel werkzoekenden als bedrijven inzichtelijk gemaakt. Bent u op zoek naar werk of personeel? Kijk dan hieronder om te zien naar welke functies veel vraag is.

Op zoek naar werk?

Voor werkzoekenden zien wij kansen in onderstaande functies:

  • Technische functies voor gekwalificeerd personeel; Werkvoorbereider, Tekenaar, Operator.
  • Functies in de zorg; Cliëntenbegeleider, Schoonmaakster.
  • Functies op office gebied; Marketeer, Commercie, Jurist.

Bent u op zoek naar één van bovenstaande functies? Wij hebben verschillende vacatures per functie openstaan. Neem contact met ons op.

Op zoek naar personeel?

Voor bedrijven hebben wij verschillende kandidaten beschikbaar voor onderstaande functies:

  • Technische functies; Magazijnmedewerker, Elektromonteur en Timmerman.
  • Functies op office gebied; Debiteurenbeheer, Administratief medewerker.

Bent u op zoek naar personeel voor één van de bovenstaande functies? Wij hebben verschillende kandidaten die graag weer aan het werk willen. Neem contact met ons op.

Samen kunnen we elkaar verder helpen.

Vestiging Zwaag

De Factorij 2d
1689 AL Zwaag
T. 0229 745 010
E. zwaag@baanbereik.nl

Vestiging Heerhugowaard

Handelsstraat 6
1704 AB Heerhugowaard
T. 072 3031111
E. heerhugowaard@baanbereik.nl

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Wij zijn er klaar voor: Het Westfries Ondernemersgala

Publicatiedatum 22 mei 2024
Het Westfries Ondernemersgala 2024, op dinsdag 28 mei 2024 in Schouwburg Het Park, wordt een bijzondere avond. Als partner van het Westfries Ondernemersgala hebben wij een interessant artikel mogen schrijven over onze visie op innovatie en vernieuwing in de glossy van het gala. Benieuwd naar ons artikel? Lees dan snel verder!
Lees meer

Welkom Mayra!

Publicatiedatum 21 mei 2024
Welkom Mayra! Mayra start op 24 juni als marketing- en communicatiemedewerker bij BaanBereik. We zijn ontzettend blij dat je ons team komt versterken! Wil je meer weten over Mayra? Lees dan snel verder!
Lees meer

Op zoek naar een baan in Heerhugowaard? Ontdek de nieuwste vacatures bij BaanBereik!

Publicatiedatum 16 mei 2024
Op zoek naar een baan in Heerhugowaard? Ontdek de nieuwste vacatures bij BaanBereik en laat ons ervaren team je begeleiden naar de perfecte match! Met onze persoonlijke aanpak en maatwerk vinden we de baan die echt bij jou past. Solliciteer vandaag nog en start jouw nieuwe carrière in het hart van Heerhugowaard!
Lees meer