Tekort aan technische vakmensen
Publicatiedatum
28 juni 2018
Tegenwoordig gaat het goed op de arbeidsmarkt. Amsterdam is nog altijd de banenmotor van Noord-Holland. Vooral in de bouw, dienstverlening, industrie, horeca en handel. In 2016 was er toch een tekort aan ICT’ers. Het tekort aan vakmensen uit de technische branche was in 2017 nog groter. Volgens TechniekRaad Noord-Holland gaat dit om ruim 1400 vakmensen per jaar. Er zit een stijgende lijn in mensen die weer aan het werk zijn, er blijven alleen mensen zoals jongeren en 45-plussers die moeilijk aan een baan komen. Om jongeren een duidelijk beeld te geven van de mogelijkheden in de techniek, zorgt de provincie voor voorlichtingen op scholen en andere initiatieven. (28 juni 2018, Noord-Hollands Dagblad)
Laatste Nieuws
Een vertrouwde samenwerking met Bercomex
Publicatiedatum
14 oktober 2025
Bij BaanBereik geloven we dat een goede samenwerking begint met persoonlijk contact en wederzijds vertrouwen. We zijn trots dat we al jarenlang partners mogen zijn voor veel bedrijven in de regio. Eén van die bedrijven is Bercomex, waar we al jaren nauw mee samenwerken. Ruud Braakman vertelt hoe hij deze samenwerking ervaart en waarom hij steeds weer kiest voor BaanBereik.
Lees meer
Twijfel je over je volgende stap? Wij denken met je mee!
Publicatiedatum
10 oktober 2025
Auteur
Mayra Wokke
Weet je dat je wat anders wilt, maar niet hoe of wat? Max zat in precies zo'n situatie. Hij wilde uit het onderwijs en richting commercie, maar waar begin je dan? Bij BaanBereik kijken we naar jouw talenten én toekomst, of het nu gaat om tijdelijke of vaste baan. Lees hoe Max met onze hulp zijn eerste stap zette in een totaal nieuwe richting, en waarom dat pas het begin is.
Lees meer
HR Tafel verbindt strategische HR-professionals
Publicatiedatum
10 oktober 2025
Auteur
Mayra Wokke
Hoe zorg je als HR-professional dat je toekomstgericht blijft in een wereld vol verandering? Met die vraag start op 14 oktober 2025 een nieuwe seminarreeks in Hoorn: HR Tafel Noord-Holland. Deze reeks is speciaal ontwikkeld voor senior HR-professionals die strategisch willen meedenken, zich willen verdiepen in actuele HR-thema’s én de verbinding willen zoeken met vakgenoten in de regio. De bijeenkomsten zijn kleinschalig, interactief en gericht op impact binnen jouw organisatie.
Lees meer