Thuiswerken Do’s & Don’ts

Publicatiedatum 30 maart 2020

Door het coronavirus werken veel mensen thuis. In samenwerking met spare parts assistant Sarah Swart van Ambaflex, heeft team BaanBereik een aantal interessante do’s en don’ts op een rijtje gezet. Namelijk:

  • Zorg voor een economische werkplek
  • Blijf vooral communiceren met uw collega’s
  • Stel prioriteiten en geef aan wat haalbaar is

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Waarom werken in Heerhugowaard steeds aantrekkelijker wordt

Publicatiedatum 24 november 2025
Auteur Nadine Boiten
Heerhugowaard ontwikkelt zich in snel tempo tot een aantrekkelijke werkplek voor zowel starters als ervaren professionals. De combinatie van economische groei, modernisering en een sterke regionale arbeidsmarkt zorgt ervoor dat steeds meer mensen bewust kiezen voor een baan in deze stad.
Lees meer

Van het slagersvak naar supermarktmanager en op zijn 55e tóch nog een complete carrièreswitch

Publicatiedatum 21 november 2025
Auteur Nadine Boiten
Van het slagersvak naar supermarktmanager en op zijn 55e tóch nog een complete carrièreswitch. Friso bewijst dat het nooit te laat is om een nieuwe weg in te slaan. Na jaren ondernemen als slager en ruim veertien jaar leidinggeven in de supermarktwereld, besloot hij het roer om te gooien. Hij vertelt hoe hij op latere leeftijd zijn loopbaan opnieuw vormgaf, waarom hij koos voor het werk als afvalcoach en wat hem drijft om elke dag met plezier aan de slag te gaan.
Lees meer

Salesfuncties met toekomst: dit zijn ze

Publicatiedatum 18 november 2025
Auteur Nadine Boiten
Sales is springlevend. Sterker nog: het vak is in beweging, en er liggen volop kansen voor mensen die commercieel sterk zijn én van aanpakken weten. Of je nu net begint of al wat jaren meedraait: dit zijn de salesfuncties die toekomst hebben.
Lees meer