Waarom starten met een baan in de klantenservice?

Publicatiedatum 16 mei 2022

Met jouw centrale rol binnen de organisatie weet jij echt wat te betekenen voor anderen. Jij haalt energie en voldoening uit je werk en helpt de klanten graag met al hun vragen en uitdagingen. Jij bent het aanspreekpunt binnen de organisatie en wilt met behulp van trainingen graag verder leren binnen het vak.

Wij bieden diverse vacatures aan in de klantenservice, zowel parttime als fulltime en elke opdrachtgever biedt een andere werkomgeving. Lees kort welke vacatures wij voor jou open hebben staan.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Klantenservice Medewerker

Treed in de functie van klantenservice Medewerker bij een van onze opdrachtgevers. Jij weet klachten professioneel op te lossen en staat stevig in je schoenen. Verder is het belangrijk binnen deze organisatie dat jij snel kunt schakelen en niet bang bent om geconfronteerd te worden met problemen. Vind jij duurzaamheid belangrijk en wil jij graag bijdragen aan een schonere wereld? 

Solliciteer op de vacature op de website of neem contact op met Lysann van Gijtenbeek. Sluiten deze organisaties niet goed bij jou aan, maar ben je wel op zoek naar een baan in de klantenservice? Ook dan gaan wij graag met jou in gesprek.

E. Lysann.vangijtenbeek@baanbereik.nl, T. 0229 745 010

Laatste Nieuws

We hebben er drie enthousiaste stagiairs bij!

Publicatiedatum 2 september 2025
Leuk nieuws: we hebben er drie enthousiaste stagiairs bij! Ze zijn nieuwsgierig, leergierig en klaar om alles uit hun stage te halen. En dat doen ze natuurlijk niet zomaar achter de schermen, ze willen zich graag even aan je voorstellen! In deze blog lees je wie ze zijn, wat ze willen leren én wat hen naast hun stage bezighoudt.
Lees meer

Zo pak je de draad weer op in je carrière na de vakantie

Publicatiedatum 1 september 2025
De vakantie zit er weer op. Je hebt misschien afstand kunnen nemen van je werk. En dan, ineens, is het september. De maand waarin alles weer op gang komt. Voor veel mensen is dit hét moment om na te denken: “Zit ik nog wel op mijn plek? Wat wil ik eigenlijk met mijn werk?” Herkenbaar? Dan is dit het perfecte moment om in actie te komen.
Lees meer

Samenwerking begint bij oprechte betrokkenheid

Publicatiedatum 29 augustus 2025
Met ruim acht jaar ervaring in de uitzendbranche en inmiddels een jaar werkzaam bij BaanBereik, weet Milena als geen ander hoe belangrijk het is om te luisteren, door te vragen en vooral: door te zetten. Ze is gespecialiseerd in technische functies, van werkplaatsmedewerker tot procesoperator. Niet omdat ze het geleerd heeft, maar omdat ze zelf ook een doener is.
Lees meer