Battle4Life met BaanBereik was weer een groot succes!

Publicatiedatum 7 juni 2019

Iedereen krijgt er helaas wel eens mee te maken in zijn of haar gezin, familie of omgeving; de verschrikkelijke ziekte kanker. Om die reden vinden wij van BaanBereik het belangrijk om ons ieder jaar weer in te zetten in de strijd tegen deze ziekte. Daarom leverden wij ook dit jaar weer een bijdrage aan het sponsorevenement Battle4Life in Hoorn. Battle4Life is een sponsor-obstakelrun die voor de vierde keer op Hemelvaartsdag plaatsvond. Er was een parcours van 6, 12 en 18 km en voor de kids was er een speciale kleine run van 3 km. Nieuw dit jaar was de familyrun van 6 km. De opbrengst van de deelnemers komt geheel ten goede aan Inloophuis Pisa.

Inloophuis Pisa is een gastvrij huis waar mensen uit West-Friesland terecht kunnen voor lotgenotencontact, een gesprek en activiteiten, gericht op het omgaan met de gevolgen van de ziekte kanker. Dat geldt ook voor familieleden en vrienden van mensen met kanker, of hun nabestaanden. De naam Pisa staat voor Praten Informatie Steun en Aandacht.
Voor meer informatie over dit mooie initiatief kunt u een bezoek brengen aan de website van Pisa.

Wederom een fantastische editie
We hebben wederom een fantastische Battle4Life gehad. We zijn gestart met drie teams van acht personen, om samen zoveel mogelijk geld binnen te halen voor Inloophuis Pisa. Sommige diehards hebben zelfs de twaalf en achttien kilometer gelopen! Ook dit jaar was Esther Schouten weer aanwezig om de warming-up te verzorgen voor alle sportievelingen. Ze zorgde er weer voor dat iedereen vol enthousiasme en met warme spieren konden beginnen aan alle uitdagende obstakels.
Uitgeput, maar met een fijn voldaan gevoel kwamen alle lopers de finish over.  Na afloop was er gelegenheid om lekker na te genieten onder het genot van een hapje en een drankje.

 Dankzij de sponsoring door de deelnemers aan deze obstaclerun kon er een cheque van bijna €27.000 euro naar de initiatiefnemers en het goede doel; Inloophuis Pisa in Hoorn.

Al met al weer een enorm geslaagde en sportieve Hemelvaartsdag. Tot volgend jaar!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Kom Binnen Bij Bedrijven Dagen 2026

Publicatiedatum 6 februari 2026
Van 16 t/m 20 maart 2026 openen wij bij BaanBereik onze deuren tijdens de Kom Binnen Bij Bedrijven Dagen. Op onze vestigingen in Zwaag en Heerhugowaard ben je van harte welkom voor een kijkje achter de schermen. Of je nu op zoek bent naar werk of juist personeel, dit is hét moment om vrijblijvend kennis te maken met ons team.
Lees meer

Welkom Lola en Dominique

Publicatiedatum 2 februari 2026
Auteur Mayra Wokke
Maak kennis met Dominique en Lola, twee tweedejaars studenten Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam die stage lopen bij BaanBereik. Met hun creatieve ideeën, interesse in social media en passie voor communicatie versterken zij het marketingteam de komende maanden. Ze kijken ernaar uit om praktijkervaring op te doen, impactvolle content te creëren en vooral veel te leren!
Lees meer

Werken in de elektrotechniek: slim, toekomstgericht en nooit saai

Publicatiedatum 27 januari 2026
Ben je op zoek naar werk dat ertoe doet? Een baan waarin je niet alleen met je handen werkt, maar ook met je hoofd? Dan is elektrotechniek misschien wel dé richting voor jou. Of je nu net van school komt, toe bent aan een carrièreswitch, of gewoon iets zoekt met meer uitdaging en zekerheid – de elektrotechniek biedt volop kansen. Zeker in regio’s als Noord-Holland Noord en Westfriesland, waar technisch talent hard nodig is.
Lees meer