Beroepenfeest 2025

Publicatiedatum 14 februari 2025

Ook wij doen dit jaar mee aan het Beroepenfeest, een inspirerend evenement georganiseerd door On Stage. Dit jaar vindt het Beroepenfeest plaats op 27 februari 2025 in Heerhugowaard.

Alles mag je worden, behalve ongelukkig. Beloofd?

Dit is de kernboodschap van On Stage. Het doel van dit evenement is om VMBO-leerlingen kennis te laten maken met verschillende beroepen, zodat ze een beter beeld krijgen van hun toekomstige mogelijkheden op de arbeidsmarkt.

Tijdens het Beroepenfeest krijgen leerlingen de kans om in gesprek te gaan met professionals uit diverse vakgebieden. Is er een match met BaanBereik? Dan nodigen wij de leerlingen uit voor een Doe-dag bij ons op kantoor! Op deze dag maken ze op een interactieve manier kennis met ons werk door middel van een praktijkgerichte opdracht. Zo kunnen ze zelf ervaren hoe het is om in dit vakgebied aan de slag te gaan.

Wij kijken ernaar uit om jonge talenten te ontmoeten en hen te inspireren voor de toekomst!

Beroepenfeest 2025

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Hallo2026! Wij zijn erbij

Publicatiedatum 10 december 2025
Auteur Mayra Wokke
Personeel vinden blijft een uitdaging, daarom helpen wij werkgevers tijdens Hallo2026 graag vooruit. Bezoek onze stand, doe mee aan de winactie en ontdek hoe wij u volledig ontzorgen in werving en selectie.
Lees meer

Werken naast je studie? Dit zijn 10 populaire bijbanen voor studenten in Alkmaar en omgeving

Publicatiedatum 8 december 2025
Auteur Nadine Boiten
Studeren kost meer dan alleen tijd. Collegegeld, boeken, een kamer in Alkmaar én af en toe iets leuks doen: het telt snel op. Een bijbaan is dan ook geen overbodige luxe. Gelukkig zijn er in de regio volop mogelijkheden die goed te combineren zijn met je studie. Of je nu ’s avonds, in het weekend of doordeweeks beschikbaar bent, deze tien functies zijn populair én veelgevraagd.
Lees meer

Waarom mensen blijven (en waarom niet)

Publicatiedatum 2 december 2025
Auteur Dean Alting Siberg
Sommige mensen blijven járen bij dezelfde werkgever. Andere collega’s zijn na drie maanden alweer vertrokken. Wat maakt dat iemand blijft, of juist vertrekt? In mijn werk als recruiter bij BaanBereik zie ik het dagelijks: het draait om veel meer dan alleen salaris of een leuke functieomschrijving. In deze blog neem ik je mee in de échte redenen waarom mensen blijven, en waarom niet.
Lees meer