De BaanBereik Bouwvakborrel
Publicatiedatum
20 juli 2020
De BaanBereik Bouwvakborrel: voor veel medewerkers gegarandeerd een gezellige avond. Helaas gaat de borrel dit jaar niet door.
Voorgaande jaren waren onder andere Yes-R en Rob Lee aanwezig om er een onvergetelijke avond van te maken. Samen met onze relaties, medewerkers en barmedewerkers maken we er altijd weer een mooi feest van. Dit jaar is er helaas geen bouwvakborrel. Wegens de huidige situatie rondom het corona virus is het niet mogelijk een borrel te organiseren.
Met het oog op de gezondheid willen we geen risico lopen. “We zullen het dit jaar moeten laten varen, maar volgend jaar halen we het dubbel en dwars in. Dit is ons voornemen”.
Dit jaar hebben we al onze medewerkers een zomerpakket gegeven. Wij wensen iedereen een hele fijne zomer!
Laatste Nieuws
Tweede stage bij BaanBereik: Waarom Nathan, Dave en Moreno opnieuw voor ons kozen!
Publicatiedatum
14 februari 2025
Bij BaanBereik vinden we het geweldig als oud-stagiaires ervoor kiezen om terug te keren. Dat betekent dat ze een waardevolle en leerzame tijd bij ons hebben gehad. Dit keer mogen we Nathan, Dave en Moreno opnieuw verwelkomen voor hun tweede stageperiode. Waarom hebben ze weer voor BaanBereik gekozen? We vroegen het hen zelf!
Lees meer
Beroepenfeest 2025
Publicatiedatum
14 februari 2025
Dit jaar doen wij mee aan het Beroepenfeest, een inspirerend evenement georganiseerd door On Stage. Dit jaar vindt het Beroepenfeest plaats op 27 februari 2025 in Heerhugowaard en is speciaal gericht op vmbo-studenten die hun toekomstige beroep willen ontdekken.
Lees meer
Van stage naar een nieuwe uitdaging via BaanBereik: Het verhaal van Renzo
Publicatiedatum
7 februari 2025
Soms brengt een onverwachte wending je precies waar je moet zijn. Zo begon Renzo zijn carrière bij BaanBereik als stagiair en vond hij jaren later, met onze hulp, een nieuwe uitdaging bij This Play Media. In deze blog deelt hij zijn ervaring en geeft hij tips aan starters die aan het begin van hun loopbaan staan!
Lees meer