De Waal Clinics een succes!

Publicatiedatum 16 juni 2025

Afgelopen vrijdag vond op het veld van voetbalvereniging Always Forward in Hoorn een geslaagde editie plaats van De Waal Clinics. Onder leiding van profvoetballer Max de Waal (Willem II) en mede georganiseerd door mbo-4 studenten Moreno en Nathan, kwamen 68 kinderen tussen de 8 en 14 jaar bijeen voor een middag vol voetbaltraining en leerzame oefeningen. Het evenement werd mede mogelijk gemaakt door BaanBereik.

Een geslaagde sportmiddag in Hoorn

De voetbalclinic startte om 15:30 uur. Gedurende de middag kregen de kinderen training van Max en zijn collega-trainers. Er werd gewerkt aan techniek, spelinzicht en samenwerking. De begeleiding bestond uit ervaren trainers die de jonge deelnemers op een toegankelijke manier ondersteunden.

Voor de deelnemers was ook gezorgd voor verfrissing in de vorm van ijsjes, water en limonade. Na afloop werd de dag gezamenlijk afgesloten met een portie patat en leuke prijzen! De reacties van de kinderen waren positief: "Het was echt goed!" "De trainers zijn lief en het is heel leuk. Ik ken ook heel veel vrienden hier."

Max de Waal sprak zijn enthousiasme uit: "De voetbalclinic is zeker voor herhaling vatbaar als het aan mij ligt. Ik ga het de kinderen vragen wat ze ervan vonden en hoop op blije reacties, dan gaan we voor een tweede!"

Het ontstaan van De Waal Clinics

Het initiatief achter De Waal Clinics is ontstaan tijdens de stage van Moreno en Nathan bij BaanBereik. In het kader van hun opleiding Marketing en Communicatie kregen zij de kans om hun passie voor voetbal te combineren met hun studie. Binnen één week waren alle plekken voor de clinic volgeboekt, wat wijst op een sterke behoefte aan dit soort activiteiten.

Moreno en Nathan pasten hun marketingkennis praktisch toe: via socialmedia, lokale promotie en hun persoonlijke netwerk wisten zij de doelgroep effectief te bereiken. Ze waren verantwoordelijk voor de organisatie, coördinatie en van communicatie tot logistiek.

Met ondersteuning van hun vrienden als trainers, EHBO door hun vriendinnen, en hulp van de vereniging Always Forward, werd De Waal Clinics niet alleen een sportieve middag, maar ook een leerzaam project op het gebied van samenwerking en leiderschap.

Vooruitblik op toekomstige edities

BaanBereik spreekt haar waardering uit voor de inzet van Moreno en Nathan. De clinic is een voorbeeld van hoe jongeren, met begeleiding en een duidelijk doel, een succesvolle activiteit kunnen neerzetten. De eerste editie vormt een solide basis voor toekomstige clinics onder leiding van Max, Moreno en Nathan.

De inzet van alle betrokkenen heeft geleid tot een professioneel en waardevol evenement voor de jeugd. De organisatie kijkt met vertrouwen uit naar een mogelijk vervolg van De Waal Clinics. 

Kon je er deze keer niet bij zijn, of wil je er de volgende keer weer bij zijn? Volg De Waal Clinics dan op Instagram en blijf op de hoogte van nieuwe edities en updates.

Lijkt het jou ook gaaf om mee te werken aan dit soort evenementen en creatieve opdrachten? BaanBereik biedt uitdagende stageplekken in de richting van marketing en communicatie. Neem contact met ons op en ontdek wat er mogelijk is. Samen maken we jouw stage tot een waardevolle ervaring!

De Waal Clinics een succes!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Gelijke beloning en loontransparantie. Wat betekent dit voor jou?

Publicatiedatum 18 december 2025
Auteur Mona Roorda
Werk je met extern personeel, uitzendkrachten of gedetacheerden? Dan gaat de komende periode meer van je vragen dan je misschien verwacht. Vanaf 2026 treedt de Europese richtlijn voor loontransparantie in werking. Dat verandert niet ineens alles, maar het legt wel bloot wat nu misschien nog onuitgesproken blijft. Voor jou als ondernemer betekent dit vooral één ding: je keuzes rond inhuur en beloning moeten beter uitlegbaar zijn. Naar medewerkers, maar ook naar externen.
Lees meer

De foto's van onze kerstborrel staan online!

Publicatiedatum 17 december 2025
Auteur Mayra Wokke
Afgelopen vrijdag vierden we met elkaar de jaarlijkse BaanBereik Kerstborrel – een avond vol warmte, gezelligheid en mooie ontmoetingen. We zijn nog volop aan het nagenieten, en goed nieuws: de foto's staan nu online! Neem snel een kijkje en herbeleef deze feestelijke avond met ons mee.
Lees meer

Werken in de logistiek: functies, salaris en doorgroeimogelijkheden

Publicatiedatum 16 december 2025
Auteur Alessandro van Leuffen
De logistiek is een essentiële sector die zorgt dat alles blijft draaien. Van het ontvangen van goederen tot het bezorgen bij klanten: logistiek is de schakel tussen productie en consument. In regio’s als Westfriesland en Noord-Holland Noord is logistiek niet weg te denken, met veel banen dichtbij huis. Deze blog geeft een helder overzicht van functies, salarissen en doorgroeimogelijkheden binnen deze dynamische sector.
Lees meer