Foto’s van de BaanBereik BouwvakBorrel 2019
Publicatiedatum
14 juli 2019
De foto’s van de BaanBereik BouwvakBorrel van vrijdag 12 juli 2019. Wij van BaanBereik hebben ontzettend genoten van deze borrel. Graag tot volgend jaar!
Laatste Nieuws
Goede voornemens voor je carrière in 2026: zo pak je het aan
Publicatiedatum
30 december 2025
Het nieuwe jaar is hét moment om stil te staan bij je werkgeluk en ambities. Twijfel je of je nog op je plek zit, of ben je toe aan iets nieuws? In deze blog krijg je praktische tips om van 2026 het jaar van jouw carrièrestap te maken.
Lees meer
Werkgeluk vergroten: kleine veranderingen, grote impact
Publicatiedatum
23 december 2025
Auteur
Nadine Boiten
Werkgeluk. Het klinkt als iets groots, maar vaak zit het juist in de kleine dingen. In een tijd waarin goed personeel schaars is, maakt werkgeluk het verschil voor medewerkers én werkgevers. Want wie met plezier werkt, blijft langer, is productiever en zorgt voor een fijne sfeer op de werkvloer.
Lees meer
Gelijke beloning en loontransparantie. Wat betekent dit voor jou?
Publicatiedatum
18 december 2025
Auteur
Mona Roorda
Werk je met extern personeel, uitzendkrachten of gedetacheerden? Dan gaat de komende periode meer van je vragen dan je misschien verwacht. Vanaf 2026 treedt de Europese richtlijn voor loontransparantie in werking. Dat verandert niet ineens alles, maar het legt wel bloot wat nu misschien nog onuitgesproken blijft.
Voor jou als ondernemer betekent dit vooral één ding: je keuzes rond inhuur en beloning moeten beter uitlegbaar zijn. Naar medewerkers, maar ook naar externen.
Lees meer