Foto’s Westfries Ondernemersgala 2025 nu online!

Publicatiedatum 23 mei 2025
Auteur Mayra Wokke

Wat een prachtige avond was het tijdens het Westfries Ondernemersgala 2025! Een evenement vol inspiratie, verbinding en trots op ondernemerschap in onze regio. We kijken terug op mooie ontmoetingen, bijzondere winnaars en een geweldige sfeer.

Benieuwd naar de sfeerbeelden van de avond? Alle foto’s zijn nu te bekijken via de website van het gala.
Ga naar www.wfgala.nl en beleef het gala opnieuw!

Foto’s Westfries Ondernemersgala 2025 nu online!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

De Waal Clinics een succes!

Publicatiedatum 16 juni 2025
Afgelopen vrijdag vond op het veld van voetbalvereniging Always Forward in Hoorn een geslaagde editie plaats van De Waal Clinics. Onder leiding van profvoetballer Max de Waal (Willem II) en mede georganiseerd door mbo-4 studenten Moreno en Nathan, kwamen 68 kinderen tussen de 8 en 14 jaar bijeen voor een middag vol voetbaltraining en leerzame oefeningen. Het evenement werd mede mogelijk gemaakt door BaanBereik.
Lees meer

Geslaagd! Wat nu? Tijd om je volgende stap te zetten

Publicatiedatum 12 juni 2025
Auteur Mayra Wokke
Je bent geslaagd, gefeliciteerd! Een geweldige prestatie, maar misschien vraag je je nu af: wat wordt mijn volgende stap? Of je nu wilt werken, reizen of oriënteren op de toekomst, wij denken graag met je mee.
Lees meer

Dit zijn de top 3 sollicitatietips

Publicatiedatum 10 juni 2025
Auteur Petra de Vries
Sta jij op het punt om te solliciteren of ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Bij BaanBereik begeleiden we je stap voor stap in je sollicitatieproces. Vanaf je eerste sollicitatie tot en met je werk bij één van onze klanten. In deze blog deelt Nick, recruiter bij BaanBereik, zijn top 3 sollicitatietips.
Lees meer