Kerstborrel 2025 – Ben jij erbij?

Publicatiedatum 3 november 2025

De gezelligste kerstborrel van het jaar komt eraan!

Het is weer zover: de BaanBereik Kerstborrel staat voor de deur!

Op vrijdag 12 december vanaf 16:00 uur ben je van harte welkom op ons kantoor in Zwaag. Neem je collega’s, partner of gezin mee en sluit het jaar feestelijk met ons af!

Wat je kunt verwachten?

  • Een winterse barbecue 
  • Lekkere cocktails
  • Een DJ die zorgt voor de beste sfeer
  • Gezelligheid, goede gesprekken en warme herinneringen

We proosten samen op een jaar vol mooie momenten, successen en fijne samenwerkingen. 

📍 Locatie: De Factorij 2D, 1689 AL Zwaag
📲 Aanmelden kan eenvoudig via deze link:
Meld je hier aan voor de kerstborrel


📸 Nieuwsgierig naar eerdere edities?

Benieuwd hoe zo’n kerstborrel bij BaanBereik eruitziet?
Bekijk de foto’s van voorgaande jaren en proef alvast de sfeer!

Team BaanBereik

Kerstborrel 2025 – Ben jij erbij?

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Kerstborrel 2025 – Ben jij erbij?

Publicatiedatum 3 november 2025
December staat weer voor de deur, en dat betekent: tijd voor een gezellige afsluiter van het jaar! Bij BaanBereik doen we dat natuurlijk op onze eigen manier: met goed eten, lekkere drankjes, muziek én vooral: fijne mensen. Op vrijdag 12 december organiseren we onze jaarlijkse kerstborrel, en jij bent van harte welkom. Of je nu collega, opdrachtgever of partner bent: we maken er samen een mooie avond van!
Lees meer

Hoe word je monteur zonder diploma?

Publicatiedatum 27 oktober 2025
Auteur Nadine Boiten
Heb je altijd al iets met techniek gehad, maar nooit de kans gekregen om een opleiding af te ronden? Geen zorgen: een diploma is niet altijd nodig om monteur te worden. In de praktijk draait het vaak om motivatie, handigheid en de wil om te leren. In dit artikel leggen we uit hoe jij zónder diploma tóch een mooie technische carrière kunt opbouwen.
Lees meer

Job blikt terug op 3 jaar bij BaanBereik

Publicatiedatum 24 oktober 2025
Drie jaar geleden begon Job als enthousiaste stagiair bij BaanBereik. Nu is hij niet meer weg te denken uit het team. In deze blog vertelt hij hoe hij zich ontwikkelde tot een zelfverzekerde intercedent en waarom hij nog elke dag met plezier naar zijn werk gaat.
Lees meer