Ontdek de kracht van AI in de Marketing Meetup op 15 juni 2023

Publicatiedatum 5 juni 2023

Ben je op zoek naar een inspirerend netwerk van enthousiaste marketing- en communicatieprofessionals? Dan is onze Marketing Meetup de perfecte plek voor jou. Bij deze bijeenkomsten delen we graag inspiratie, kennis en ervaringen met elkaar. De Meetup vindt ongeveer vijf keer per jaar plaats in de regio Hoorn, Noord-Holland. 

Tijdens de Marketing Meetups creëren we een dynamische omgeving waarin professionals uit diverse vakgebieden samenkomen. Of je nu een marketeer, communicatiespecialist of ondernemer bent, je bent van harte welkom. We geloven in de kracht van kennisdeling en het opbouwen van waardevolle relaties binnen de industrie.

Op 15 juni 2023 vindt er weer een Marketing Meetup plaats, en deze keer staat Artificial Intelligence (AI) centraal!

Tijdens deze sessie zal Sun Walenkamp van Semwerkt je meenemen in de wereld van AI en waarom het zo essentieel is dat we deze technologie omarmen. Hij zal uitleggen hoe AI de marketingstrategieën kan versterken, hoe het helpt bij het inspelen op individuele klantbehoeften en hoe het mogelijkheden biedt om gepersonaliseerde en relevante ervaringen te creëren. Mis deze waardevolle sessie niet, waarin Sun Walenkamp zijn kennis en inzichten deelt over het potentieel van AI in de marketingwereld.

Wil je erbij zijn? Meld je nu aan via marketing@baanbereik.nl om jouw plek te reserveren.

Mis deze kans niet om je kennis te vergroten en geïnspireerd te worden door de mogelijkheden van AI in de marketingwereld. Tot dan!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Tweede stage bij BaanBereik: Waarom Nathan, Dave en Moreno opnieuw voor ons kozen!

Publicatiedatum 14 februari 2025
Bij BaanBereik vinden we het geweldig als oud-stagiaires ervoor kiezen om terug te keren. Dat betekent dat ze een waardevolle en leerzame tijd bij ons hebben gehad. Dit keer mogen we Nathan, Dave en Moreno opnieuw verwelkomen voor hun tweede stageperiode. Waarom hebben ze weer voor BaanBereik gekozen? We vroegen het hen zelf!
Lees meer

Beroepenfeest 2025

Publicatiedatum 14 februari 2025
Dit jaar doen wij mee aan het Beroepenfeest, een inspirerend evenement georganiseerd door On Stage. Dit jaar vindt het Beroepenfeest plaats op 27 februari 2025 in Heerhugowaard en is speciaal gericht op vmbo-studenten die hun toekomstige beroep willen ontdekken.
Lees meer

Van stage naar een nieuwe uitdaging via BaanBereik: Het verhaal van Renzo

Publicatiedatum 7 februari 2025
Soms brengt een onverwachte wending je precies waar je moet zijn. Zo begon Renzo zijn carrière bij BaanBereik als stagiair en vond hij jaren later, met onze hulp, een nieuwe uitdaging bij This Play Media. In deze blog deelt hij zijn ervaring en geeft hij tips aan starters die aan het begin van hun loopbaan staan!
Lees meer