Ontdek de kracht van AI in de Marketing Meetup op 15 juni 2023

Publicatiedatum 5 juni 2023

Ben je op zoek naar een inspirerend netwerk van enthousiaste marketing- en communicatieprofessionals? Dan is onze Marketing Meetup de perfecte plek voor jou. Bij deze bijeenkomsten delen we graag inspiratie, kennis en ervaringen met elkaar. De Meetup vindt ongeveer vijf keer per jaar plaats in de regio Hoorn, Noord-Holland. 

Tijdens de Marketing Meetups creëren we een dynamische omgeving waarin professionals uit diverse vakgebieden samenkomen. Of je nu een marketeer, communicatiespecialist of ondernemer bent, je bent van harte welkom. We geloven in de kracht van kennisdeling en het opbouwen van waardevolle relaties binnen de industrie.

Op 15 juni 2023 vindt er weer een Marketing Meetup plaats, en deze keer staat Artificial Intelligence (AI) centraal!

Tijdens deze sessie zal Sun Walenkamp van Semwerkt je meenemen in de wereld van AI en waarom het zo essentieel is dat we deze technologie omarmen. Hij zal uitleggen hoe AI de marketingstrategieën kan versterken, hoe het helpt bij het inspelen op individuele klantbehoeften en hoe het mogelijkheden biedt om gepersonaliseerde en relevante ervaringen te creëren. Mis deze waardevolle sessie niet, waarin Sun Walenkamp zijn kennis en inzichten deelt over het potentieel van AI in de marketingwereld.

Wil je erbij zijn? Meld je nu aan via marketing@baanbereik.nl om jouw plek te reserveren.

Mis deze kans niet om je kennis te vergroten en geïnspireerd te worden door de mogelijkheden van AI in de marketingwereld. Tot dan!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Solliciteren met AI: handig hulpmiddel of juist een valkuil?

Publicatiedatum 28 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Een motivatiebrief schrijven, je cv verbeteren of je voorbereiden op een sollicitatiegesprek. Steeds meer mensen gebruiken AI bij het zoeken naar een nieuwe baan. Handig, maar hoe zorg je ervoor dat jouw sollicitatie persoonlijk blijft? En hoe gebruik je AI op een slimme manier, zonder dat jouw eigen verhaal verloren gaat?
Lees meer

BaanBereik op de Banenmarkt in Hoorn – Kom gezellig langs!

Publicatiedatum 25 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Ook dit jaar is BaanBereik aanwezig op de Banenmarkt in Hoorn! Op donderdag 12 november staan we klaar voor gezellige gesprekken, nieuwe ontmoetingen en verrassende kansen. Of je nu op zoek bent naar een nieuwe uitdaging of gewoon lekker wilt rondneuzen: kom gezellig langs en maak kennis met ons team!
Lees meer

Net afgestudeerd, maar wat nu? Zo begon Luca's eerste baan bij BaanBereik

Publicatiedatum 21 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
Van een schoolopdracht naar zijn eerste baan bij BaanBereik! Voor Luca van Leuffen begon het allemaal tijdens zijn studie Bedrijfskunde. Wat startte als een tijdelijk project, groeide dankzij een onverwachte ontmoeting op onze zomerborrel uit tot een mooie carrièrekans. Benieuwd hoe Luca bij BaanBereik terechtkwam en hoe hij zijn eerste weken heeft ervaren? Lees zijn verhaal!
Lees meer