Samenwerken met Giftcards.group.: een succesverhaal van snel schakelen en de juiste match

Publicatiedatum 26 november 2025
Auteur Alessandro van Leuffen

Van persoonlijk contact naar professioneel vertrouwen

De samenwerking begon op een bijzondere manier: via een oud voetbalmaatje. Jordy Dijkstra, Sales Manager bij Giftcards.group., kende Nick van BaanBereik al uit zijn netwerk. Die persoonlijke link vormde de basis voor het eerste gesprek en het bleek direct raak.

Bij Giftcards.group., een snelgroeiend bedrijf met een energieke sfeer, zijn ze gewend om snel te schakelen. "Veranderingen kunnen we hier letterlijk binnen een dag doorvoeren," vertelt Jordy. "Dat maakt ons flexibel en vraagt om medewerkers die daarin mee kunnen gaan."

Precies dát is waar BaanBereik in uitblinkt: het vinden van mensen die niet alleen de juiste vaardigheden hebben, maar ook écht passen bij de organisatie.

De juiste mensen op de juiste plek

Al snel gingen we aan de slag met het vinden van geschikte kandidaten. Binnen korte tijd hadden we meerdere mensen gevonden die direct op sollicitatiegesprek konden bij Giftcards.group. en die bleken goed te landen binnen het team.

Nikola, één van de geplaatste medewerkers, vertelt enthousiast: "Sinds de eerste dag was het al gewoon een leuke vibe. Leuke mensen, je voelt je echt gelijk thuis. Binnen een uur kon ik zelfstandig aan de slag."

Ook andere medewerkers gaven aan zich snel thuis te voelen. Dat komt niet alleen door het fijne team bij Giftcards.group., maar ook doordat ze goed voorbereid aan hun nieuwe baan begonnen. Het resultaat? Een vliegende start, voor iedereen.

Snelheid én kwaliteit in het proces

Bij zowel Giftcards.group. als de geplaatste medewerkers viel op hoe soepel en snel het sollicitatieproces verliep. “Ik had een intake met Luke en hij schakelde heel snel,” vertelt een medewerker. “Binnen een dag werd ik teruggebeld. Alles was duidelijk geregeld voordat ik begon.”

Ook aan de kant van Giftcards.group. werd die snelheid gewaardeerd: "Ik was echt blij verrast," zegt Jordy. "Iedere kandidaat die jullie voorstellen, komt ook echt opdagen, dat is tegenwoordig niet altijd vanzelfsprekend."

Het is precies dat waar we bij BaanBereik voor staan: niet zomaar cv’s doorschuiven, maar écht de juiste mensen vinden en begeleiden, vanaf het eerste contact tot op de werkvloer.

Een samenwerking met toekomst

Inmiddels zijn er meerdere kandidaten via BaanBereik succesvol gestart bij Giftcards.group., en de samenwerking verloopt nog altijd prettig. Heldere communicatie, korte lijnen en wederzijds vertrouwen vormen de basis. Of zoals Jordy het zegt: "Jullie schakelen snel, denken mee en leveren mensen die passen. Dat werkt gewoon goed."

Bij BaanBereik geloven we in samenwerken op z’n Westfries: nuchter, direct en met een flinke dosis inzet. Als we een match zien, dan gaan we ervoor. En bij Giftcards.group. klikte dat direct, zowel met het team als met de medewerkers die via ons begonnen.

Ook op zoek naar versterking?

Ben jij als werkgever op zoek naar betrokken, professionele medewerkers die bij jouw organisatie passen? Of ben je werkzoekend en wil je aan de slag bij een bedrijf waar je je direct thuis voelt? Dan denken wij graag met je mee.

Bij BaanBereik zorgen we voor de juiste match. Snel, persoonlijk en altijd met aandacht voor de mens achter het cv. Wil je meer weten over onze samenwerkingen of hoe wij met jou mee kunnen denken? Neem gerust contact met ons op.

Samenwerken met Giftcards.group.: een succesverhaal van snel schakelen en de juiste match

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Werving & Selectie, Uitzenden en Detacheren: welke oplossing past bij jouw organisatie?

Publicatiedatum 6 januari 2026
De arbeidsmarkt verandert snel. Krapte op de arbeidsmarkt, nieuwe wetgeving en hogere verwachtingen van werknemers vragen om slimme personeelsoplossingen. Binnen deze dynamiek worden termen zoals uitzenden, detacheren en werving & selectie vaak genoemd, maar wat betekenen ze nu écht, en wanneer kies je welke aanpak?
Lees meer

BaanBereik in Westfriese Zaken: hoe wij werkgevers écht ondersteunen in 2026

Publicatiedatum 31 december 2025
In een interview met Westfriese Zaken vertellen we hoe we werkgevers helpen met méér dan werving en selectie. Lees hoe we vanuit persoonlijke betrokkenheid en kennis van de regio bouwen aan duurzame matches.
Lees meer

Goede voornemens voor je carrière in 2026: zo pak je het aan

Publicatiedatum 30 december 2025
Het nieuwe jaar is hét moment om stil te staan bij je werkgeluk en ambities. Twijfel je of je nog op je plek zit, of ben je toe aan iets nieuws? In deze blog krijg je praktische tips om van 2026 het jaar van jouw carrièrestap te maken.
Lees meer