Sinds 2012 werkt GevelNed met BaanBereik, Carlien van de Vlugt over deze relatie

Publicatiedatum 11 mei 2020

BaanBereik nam contact op met Carlien van der Vlugt, HR-Manager bij GevelNed en ColorNed. Tijdens dit interview bespraken we de samenwerking die al sinds 2012 bestaat.

De manier hoe BaanBereik ’’aan de weg timmerde’’ heeft indruk gemaakt op Carlien. Ze zegt hierover: ‘’Je hoorde de naam BaanBereik steeds meer. Mona, Annemiek en Arienne waren actief en met een frisse aanpak bezig. Misschien zelfs een tikje agressief in de zin van volhoudend.’’ Daar was Carlien wel van gecharmeerd, ze dacht als deze organisatie op die manier kandidaten kan werven, is het een mooie aanvulling voor GevelNed en ColorNed.

Carlien is een enthousiaste en vrolijke dame, toen we haar vroegen waarom er toen der tijd gekozen werd voor een samenwerking met BaanBereik gaf ze aan dat het belangrijk is dat een organisatie dichtbij is. ‘’Het is fijn dat je zomaar naar binnen kunt lopen’’. Door het interview heen geeft Carlien meerdere keren aan dat het echt van groot belang is dat je weet hoe ons bedrijf werkt en het dus goed moet kennen om er voor te kunnen werven.

De HR-manager vindt het fijn dat BaanBereik snel schakelt en werkt met korte lijnen. Zo geeft ze aan dat een kritische succesfactor van BaanBereik is dat er een goede band is, waarbij Richard, Niels en Freek goed weten wat voor personeel GevelNed en ColorNed nodig hebben op gebied van skills, ervaring mentaliteit en gedrag. Maar BaanBereik staat altijd open voor puntje van kritiek, Carlien geeft aan: ‘’soms heb ik nog wel eens het idee dat er iets te winnen valt op het gebied van voorbereiding, zoals het werven en informeren van de kandidaat vooraf.’’ Verder bespreken geeft de HR-Manager aan dat BaanBereik bewust moet zijn van hun kracht en dit met ZZP-Bereik nog verder uit kan breiden.

BaanBereik bedankt Carlien voor haar tijd.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

BaanBereik blijft zich ontwikkelen, ook achter de schermen

Publicatiedatum 9 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
Er gebeurt genoeg achter de schermen bij BaanBereik! Sinds kort hebben we versterking op onze marketingafdeling en samen met online marketingbureau Semwerkt kijken we naar nieuwe mogelijkheden om onze communicatie te verbeteren. Van online vindbaarheid tot het bereiken van werkzoekenden en bedrijven: we blijven inspelen op nieuwe ontwikkelingen. In deze blog vertellen we je er meer over.
Lees meer

Welke banen passen bij mij? Zo ontdek je waar je goed in bent

Publicatiedatum 2 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Ontdek welke baan écht bij jou past. Kijk naar waar je goed in bent, waar je energie van krijgt en wat je leuk vindt om te doen. Zo vind je een richting die bij jou past én zet je gericht de volgende stap in je carrière.
Lees meer

De nieuwe WTTA: wat betekent deze wet voor BaanBereik en onze klanten?

Publicatiedatum 1 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
De arbeidsmarkt is volop in beweging en ook de regels voor uitzendorganisaties veranderen. Met de komst van de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (WTTA) worden nieuwe eisen gesteld aan organisaties die personeel uitlenen. Ook voor BaanBereik en onze klanten heeft deze wet gevolgen. Wat gaat er precies veranderen en hoe bereiden wij ons hierop voor? We nemen je graag mee.
Lees meer