Sinds 2012 werkt GevelNed met BaanBereik, Carlien van de Vlugt over deze relatie

Publicatiedatum 11 mei 2020

BaanBereik nam contact op met Carlien van der Vlugt, HR-Manager bij GevelNed en ColorNed. Tijdens dit interview bespraken we de samenwerking die al sinds 2012 bestaat.

De manier hoe BaanBereik ’’aan de weg timmerde’’ heeft indruk gemaakt op Carlien. Ze zegt hierover: ‘’Je hoorde de naam BaanBereik steeds meer. Mona, Annemiek en Arienne waren actief en met een frisse aanpak bezig. Misschien zelfs een tikje agressief in de zin van volhoudend.’’ Daar was Carlien wel van gecharmeerd, ze dacht als deze organisatie op die manier kandidaten kan werven, is het een mooie aanvulling voor GevelNed en ColorNed.

Carlien is een enthousiaste en vrolijke dame, toen we haar vroegen waarom er toen der tijd gekozen werd voor een samenwerking met BaanBereik gaf ze aan dat het belangrijk is dat een organisatie dichtbij is. ‘’Het is fijn dat je zomaar naar binnen kunt lopen’’. Door het interview heen geeft Carlien meerdere keren aan dat het echt van groot belang is dat je weet hoe ons bedrijf werkt en het dus goed moet kennen om er voor te kunnen werven.

De HR-manager vindt het fijn dat BaanBereik snel schakelt en werkt met korte lijnen. Zo geeft ze aan dat een kritische succesfactor van BaanBereik is dat er een goede band is, waarbij Richard, Niels en Freek goed weten wat voor personeel GevelNed en ColorNed nodig hebben op gebied van skills, ervaring mentaliteit en gedrag. Maar BaanBereik staat altijd open voor puntje van kritiek, Carlien geeft aan: ‘’soms heb ik nog wel eens het idee dat er iets te winnen valt op het gebied van voorbereiding, zoals het werven en informeren van de kandidaat vooraf.’’ Verder bespreken geeft de HR-Manager aan dat BaanBereik bewust moet zijn van hun kracht en dit met ZZP-Bereik nog verder uit kan breiden.

BaanBereik bedankt Carlien voor haar tijd.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Van stagiair tot vaste kracht: Job en Dave over hun groei bij BaanBereik

Publicatiedatum 18 juli 2025
Job en Dave begonnen ooit als stagiairs bij BaanBereik, maar zijn inmiddels volwaardige collega’s met ambitie. In deze blog delen ze hun reis van starter tot professional én hoe BaanBereik hen de ruimte geeft om te groeien. Een inspirerend verhaal over kansen, vertrouwen en werken aan je toekomst.
Lees meer

Uitzenden bij BaanBereik: flexibel, persoonlijk en dichtbij

Publicatiedatum 16 juli 2025
Auteur Koen Hensgens
De arbeidsmarkt verandert snel. Voor zowel werkzoekenden als werkgevers biedt uitzenden een flexibele én toekomstgerichte oplossing. Snel aan de slag of versterking nodig? Bij BaanBereik geloven we in uitzenden met oog voor de lange termijn. We kennen de regio Westfriesland en Noord-Holland Noord door en door, én we weten wie bij welk bedrijf past. Hoe uitzenden werkt, wat de voordelen zijn en waarom kiezen voor BaanBereik een slimme stap is – dat lees je hier.
Lees meer

Mayra 1 jaar in dienst!

Publicatiedatum 15 juli 2025
Auteur Nadine Boiten
Een jubileum is altijd een mooi moment om stil te staan. Onze collega Mayra is inmiddels één jaar werkzaam bij BaanBereik als marketing- en communicatiemedewerker. Hoe kijkt ze terug op haar eerste jaar? Wat vindt ze het leukst aan haar werk? En welke doelen heeft ze nog? Tijd voor een kijkje achter de schermen!
Lees meer