Aan de slag als Leerling Monteur

Publicatiedatum 21 augustus 2021

Josue Diaz Solano

Vier maanden geleden is Josue via BaanBereik gestart als Leerling Monteur bij één van onze opdrachtgevers. Na een ervaring op te hebben gedaan bij meerdere opdrachtgevers zit hij nu helemaal op zijn plek. ‘’Ik had gelijk goed contact met Michelle Geerts, ze was erg behulpzaam. In het begin startte ik bij een bedrijf waar het toch niet zo goed bleek te klikken. We bleven samen verder zoeken en uiteindelijk ben ik terecht gekomen bij een fijn bedrijf waar ik nu Leerling Monteur ben’’.

In zijn functie als Leerling Monteur is Josue verantwoordelijk voor het plaatsen van ketels. Dit doet hij merendeels alleen en soms samen met een andere collega. ‘’Dit bevalt me goed en geeft me voldoening’’.

Josue zou BaanBereik zeker aanbevelen: ‘’Ze zijn erg behulpzaam en vinden snel een baan voor je. Het contact is fijn en iedereen doet echt zijn best’’.

Josue, namens Michelle Geerts en Team BaanBereik, wensen wij je nog veel succes als Leerling Monteur!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Deze vaardigheden zijn onmisbaar in 2026. Heb jij ze al?

Publicatiedatum 19 januari 2026
De arbeidsmarkt verandert razendsnel. Digitalisering, duurzaamheid en nieuwe technologieën zorgen ervoor dat werkgevers anno 2026 niet alleen kijken naar diploma’s, maar vooral naar vaardigheden. Bij BaanBereik zien we dagelijks waar werkgevers in Westfriesland en Noord-Holland Noord écht op letten. En geloof ons: wie deze vaardigheden beheerst, blijft niet alleen relevant maar valt ook op.
Lees meer

Twee studenten, één leerzame stage: Dean & Alessandro blikken terug

Publicatiedatum 15 januari 2026
Auteur Mayra Wokke
Twintig weken lang maakten Dean en Alessandro onderdeel uit van het marketingteam van BaanBereik. Als derdejaarsstudenten Bedrijfskunde kregen ze een unieke kans om mee te draaien in de praktijk en dat hebben ze met beide handen aangegrepen. Benieuwd wat zij geleerd hebben, hoe ze hun stage hebben ervaren én waarom ze een stage bij BaanBereik zouden aanraden? Lees hun eerlijke en enthousiaste terugblik in deze blog!
Lees meer

Personeel vinden in 2026: dit zijn de succesfactoren voor jouw wervingsstrategie

Publicatiedatum 12 januari 2026
In 2026 staat werving niet alleen in het teken van mensen vinden, maar vooral van de juiste mensen aantrekken én behouden. De arbeidsmarkt in Westfriesland en Noord-Holland Noord blijft krap, de wensen van werkzoekenden veranderen en technologie biedt nieuwe kansen. Hoe val je als werkgever nog op?
Lees meer