Aan de slag als Leerling Monteur

Publicatiedatum 21 augustus 2021

Josue Diaz Solano

Vier maanden geleden is Josue via BaanBereik gestart als Leerling Monteur bij één van onze opdrachtgevers. Na een ervaring op te hebben gedaan bij meerdere opdrachtgevers zit hij nu helemaal op zijn plek. ‘’Ik had gelijk goed contact met Michelle Geerts, ze was erg behulpzaam. In het begin startte ik bij een bedrijf waar het toch niet zo goed bleek te klikken. We bleven samen verder zoeken en uiteindelijk ben ik terecht gekomen bij een fijn bedrijf waar ik nu Leerling Monteur ben’’.

In zijn functie als Leerling Monteur is Josue verantwoordelijk voor het plaatsen van ketels. Dit doet hij merendeels alleen en soms samen met een andere collega. ‘’Dit bevalt me goed en geeft me voldoening’’.

Josue zou BaanBereik zeker aanbevelen: ‘’Ze zijn erg behulpzaam en vinden snel een baan voor je. Het contact is fijn en iedereen doet echt zijn best’’.

Josue, namens Michelle Geerts en Team BaanBereik, wensen wij je nog veel succes als Leerling Monteur!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

De meest gemaakte cv-fouten (en hoe jij ze eenvoudig voorkomt)

Publicatiedatum 10 april 2026
Auteur Lola van de Leuv
Een cv is vaak het eerste wat een werkgever van je ziet, en juist daar gaat het regelmatig mis. Niet omdat je niet geschikt bent, maar omdat het niet sterk genoeg naar voren komt op papier. Zonde, want met een paar simpele aanpassingen maak je al snel een veel betere indruk. In deze blog ontdek je de meest gemaakte cv-fouten én hoe je ze eenvoudig voorkomt.
Lees meer

Een kleine attentie, een groot gebaar: samen de Paasdagen in

Publicatiedatum 4 april 2026
Auteur Lola van de Leuv
Soms zit de kracht niet in grote gebaren, maar juist in de kleine momenten van aandacht. Een kort bezoek, een persoonlijk gesprek of een simpel gebaar kan meer zeggen dan duizend woorden. Juist in een tijd waarin veel contact digitaal verloopt, wordt het persoonlijke steeds waardevoller. Even écht contact, even stilstaan bij elkaar, dat maakt het verschil. Bij BaanBereik krijgt dat extra betekenis tijdens de periode rondom Pasen. Een moment om relaties te versterken, waardering te tonen en samen stil te staan bij de samenwerking.
Lees meer

Hoe gaat het nu met Dominique en Lola bij BaanBereik?

Publicatiedatum 31 maart 2026
Auteur Lola van de Leuv
Een stage is vaak de eerste échte kennismaking met het werkveld. Spannend, leerzaam en soms ook een beetje overweldigend. Hoe is het om als stagiair mee te draaien binnen een professioneel team? En wat leer je daar nu écht van in de praktijk? In deze blog nemen Dominique en Lola je mee in hun stage-ervaring bij BaanBereik. Hoe zijn ze begonnen, wat hebben ze geleerd en hoe kijken ze nu terug op hun ontwikkeling?
Lees meer