Contracten voor Martin en Chris
Publicatiedatum
14 juli 2023
Martin en Chris werken al langere tijd voor BaanBereik. Niels Peerdeman is bij ze langs geweest voor een werkbezoek. Samen hebben ze gesproken over de werkplek, de mogelijkheden en wat de toekomst gaat brengen. Aansluiten hebben zowel Martin als Chris een nieuw contract bij BaanBereik getekend.
Wij wensen Martin en Chris heel veel succes.
Ben jij ook op zoek naar een nieuwe baan? Neem contact op met Niels Peerdeman om de mogelijkheden te bespreken.


Laatste Nieuws
Hoe word je monteur zonder diploma?
Publicatiedatum
27 oktober 2025
Auteur
Nadine Boiten
Heb je altijd al iets met techniek gehad, maar nooit de kans gekregen om een opleiding af te ronden? Geen zorgen: een diploma is niet altijd nodig om monteur te worden. In de praktijk draait het vaak om motivatie, handigheid en de wil om te leren. In dit artikel leggen we uit hoe jij zónder diploma tóch een mooie technische carrière kunt opbouwen.
Lees meer
Job blikt terug op 3 jaar bij BaanBereik
Publicatiedatum
24 oktober 2025
Drie jaar geleden begon Job als enthousiaste stagiair bij BaanBereik. Nu is hij niet meer weg te denken uit het team. In deze blog vertelt hij hoe hij zich ontwikkelde tot een zelfverzekerde intercedent en waarom hij nog elke dag met plezier naar zijn werk gaat.
Lees meer
Hoe bereid je je goed voor op een sollicitatiegesprek?
Publicatiedatum
20 oktober 2025
Auteur
Nadine Boiten
Een sollicitatiegesprek is hét moment waarop je laat zien wie je bent en waarom jij bij de functie past. Een goede voorbereiding is daarom essentieel. In deze blog deel ik de belangrijkste aandachtspunten waarmee jij sterk en zelfverzekerd het gesprek ingaat.
Lees meer