Eva deelt haar ervaringen over werken bij Keukenhof

Publicatiedatum 2 februari 2024

Toen ik net was afgestudeerd en op zoek was naar een leuke baan, zag ik een vacature bij Keukenhof op de website. Het idee van werken in een internationale omgeving, de flexibiliteit en de afwisseling spraken me meteen aan. Elke dag zou ik deel uitmaken van een groot team en nieuwe mensen ontmoeten.

Mijn periode bij Keukenhof was een onvergetelijke ervaring. Ik werkte daar fulltime gedurende zes weken lang, en ik weet zeker dat ik terug wil keren zodra Keukenhof weer open gaat. Het werk was uitdagend, met lange dagen, maar juist daardoor had ik de kans om iedereen samen met mijn collega’s een leuke dag te bezorgen. Ik genoot van het contact met de bezoekers en vond het geweldig om mensen blij te maken met lekker eten.

Wat ik zo leuk vind aan Keukenhof is dat het team vrij jong is. Daarom zou ik deze baan zeker aanraden aan jonge mensen. Het flexibele werkschema maakte het mogelijk om mijn beschikbaarheid af te stemmen op mijn schoolrooster. Bovendien heerste er een geweldige werksfeer, wat het werken bij Keukenhof nog aantrekkelijker maakte.

Mijn samenwerking met BaanBereik verliep uitstekend. Tijdens mijn intakegesprek op het kantoor kreeg ik alle benodigde informatie en werd ik goed geholpen. De communicatie was duidelijk, er werden goede afspraken gemaakt en het contract werd grondig doorgenomen. Hierdoor wist ik precies wat ik kon verwachten, en dat gaf me een geruststellend gevoel. Ik voel me echt serieus genomen door BaanBereik en waardeer hun snelle en efficiënte hulp.

Wat ik zo waardeer aan BaanBereik is de betrokkenheid bij Keukenhof. Het feit dat ze hun eigen BaanBereik team en hun stagiaires inzetten, laat zien dat ze met hun medewerkers begaan zijn. Het geeft mij voldoening om een product aan een klant te kunnen overhandigen en op die manier bij te dragen aan het creëren van een geweldige dag voor de bezoekers.

Mijn avontuur bij Keukenhof was onvergetelijk. De inspirerende werkomgeving en de betrokkenheid van het team hebben mijn gevoel van voldoening en enthousiasme alleen maar versterkt. Ik kijk vol verwachting uit naar de toekomst en ben onwijs tevreden over BaanBereik! 

Wil jij, net als Eva, een onvergetelijke baan bij Keukenhof? Bekijk dan de vacature op onze website en neem direct contact met ons op!

 

Eva deelt haar ervaringen over werken bij Keukenhof

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Welkom Lola en Dominique

Publicatiedatum 2 februari 2026
Auteur Mayra Wokke
Maak kennis met Dominique en Lola, twee tweedejaars studenten Creative Business aan de Hogeschool van Amsterdam die stage lopen bij BaanBereik. Met hun creatieve ideeën, interesse in social media en passie voor communicatie versterken zij het marketingteam de komende maanden. Ze kijken ernaar uit om praktijkervaring op te doen, impactvolle content te creëren en vooral veel te leren!
Lees meer

Werken in de elektrotechniek: slim, toekomstgericht en nooit saai

Publicatiedatum 27 januari 2026
Ben je op zoek naar werk dat ertoe doet? Een baan waarin je niet alleen met je handen werkt, maar ook met je hoofd? Dan is elektrotechniek misschien wel dé richting voor jou. Of je nu net van school komt, toe bent aan een carrièreswitch, of gewoon iets zoekt met meer uitdaging en zekerheid – de elektrotechniek biedt volop kansen. Zeker in regio’s als Noord-Holland Noord en Westfriesland, waar technisch talent hard nodig is.
Lees meer

Stageverhaal: Yahya over zijn leerzame en gezellige tijd bij BaanBereik

Publicatiedatum 26 januari 2026
Hoe is het om stage te lopen bij een professioneel en hecht team als dat van BaanBereik? Yahya Mohamed vertelt over zijn leerzame én gezellige stageperiode, inclusief hoogtepunten zoals de kerstborrel en de WerkSaam Banenmarkt. Lees het in de volledige blog...
Lees meer