Even voorstellen: Bart Bakker
Publicatiedatum
26 oktober 2022
Hoi!
Mijn naam Is Bart Bakker,
Sinds begin oktober werk ik op de financiële afdeling van BaanBereik. Ik was al bekend met BaanBereik, doordat ik hier eerder stage heb gelopen. Dit beviel mij zo goed dat ik na het behalen van mijn mbo-opleiding hier ben gaan solliciteren. Samen met Lars en Miriam ben ik nu medeverantwoordelijk voor de financiële administratie. Mijn werkzaamheden bestaan voornamelijk uit debiteuren en crediteuren beheer. In mijn vrije tijd ga ik graag stappen met vrienden en speel ik vaak een potje voetbal.
Laatste Nieuws
Salesfuncties met toekomst: dit zijn ze
Publicatiedatum
18 november 2025
Auteur
Nadine Boiten
Sales is springlevend. Sterker nog: het vak is in beweging, en er liggen volop kansen voor mensen die commercieel sterk zijn én van aanpakken weten. Of je nu net begint of al wat jaren meedraait: dit zijn de salesfuncties die toekomst hebben.
Lees meer
Deze dingen helpen écht tegen werkstress
Publicatiedatum
17 november 2025
Auteur
Alessandro van Leuffen
Wist je dat werkstress nog steeds een van de grootste oorzaken is van uitval op de werkvloer? In de Week van de Werkstress staan we stil bij wat stress op het werk met je doet én vooral wat je eraan kunt doen. Want hoewel werkdruk soms onvermijdelijk is, kun je zelf veel doen om stress te verminderen.
Bij BaanBereik geloven we in werk met plezier. En werkgeluk begint bij een gezonde balans. Daarom delen we hieronder een aantal praktische tips die écht kunnen helpen bij het verminderen van werkstress.
Lees meer
Van Brabant naar Noord-Holland: Mandy vindt snel haar plek bij HVC via BaanBereik
Publicatiedatum
15 november 2025
Auteur
Mayra Wokke
Na haar verhuizing van Brabant naar Noord-Holland ging Mandy op zoek naar een baan dichter bij huis. Via BaanBereik vond ze verrassend snel een functie die bij haar past: klantenservicemedewerker bij HVC. In dit artikel deelt ze haar ervaring met verhuizen, werk zoeken én starten in een nieuwe omgeving.
Lees meer