Medewerkers

Even voorstellen: Lars Bakker (26)

Publicatiedatum 12 januari 2022

Deze week ben ik begonnen aan mijn afstudeerstage Bij BaanBereik op de Financiële afdeling. Tijdens mijn stage doe ik onderzoek naar optimalisatie van de interne processen. Ik studeer Bedrijfseconomie aan de Hogeschool van Amsterdam en heb veel zin om aan de slag te gaan met mijn onderzoek. Mijn doel is om mezelf te ontwikkelen op financieel gebied, zodat ik voorbereid ben op de arbeidsmarkt na mijn studie.

In mijn vrije tijd doe ik vrijwilligerswerk bij Everland. Dit is een jongerencentrum in Wognum, waarbij ik evenementen organiseer voor de jeugd. Daarnaast voetbal ik bij Always Forward en ga ik regelmatig naar de sportschool. Met mijn vrienden speel ik graag bordspellen.

Lars, we wensen je veel succes met afstuderen!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Inschrijving open dag

Publicatiedatum 24 mei 2023
Ontdek de betoverende wereld van superjachten en innovatieve 3D-engineeringtools op de open dag!
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Heerhugowaard

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Heerhugowaard! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Zwaag

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Zwaag! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer