Het succesverhaal van Daniëlle

Publicatiedatum 28 januari 2025

Na 16 jaar in de bibliotheek te hebben gewerkt, waar ze een brede en uitdagende functie had, besloot Daniëlle dat het tijd was voor iets anders. Als gesprekspartner voor onderwijsinstellingen, zette ze projecten op rond digitale geletterdheid en implementeerde deze succesvol. Daarnaast ontwikkelde en gaf ze lessen en trainingen aan het basisonderwijs. Toch voelde ze dat het moment was aangebroken om een nieuwe richting in te slaan.

Maar waar begin je als je niet precies weet wat er op de arbeidsmarkt speelt? Daniëlle stapte binnen bij BaanBereik en ging in gesprek met Milena. Milena besloot samen met haar te kijken naar haar competenties en eigenschappen en hielp haar helder te krijgen wat ze écht belangrijk vond in een nieuwe baan.

Milena zag meteen een perfecte match tussen Daniëlle en de rol van Management Assistent bij Invaro. Na een goed gesprek met het bedrijf bleek het niet alleen een professionele match te zijn, maar voelde Daniëlle zich ook helemaal op haar plek. Met haar enthousiasme en ervaring is ze inmiddels vol energie aan haar nieuwe baan begonnen.

Daniëlle zelf over BaanBereik:
"BaanBereik (Milena) heeft mij geholpen met het zoeken naar een nieuwe baan. Van het uitzoeken wat ik nu precies zocht in een nieuwe functie tot de berichtjes en telefoontjes om je te ondersteunen – ze staan bij BaanBereik voor je klaar."

Ben jij ook op zoek naar een nieuwe uitdaging? Neem contact op met ons team en ontdek jouw kansen!

Het succesverhaal van Daniëlle

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Tweede stage bij BaanBereik: Waarom Nathan, Dave en Moreno opnieuw voor ons kozen!

Publicatiedatum 14 februari 2025
Bij BaanBereik vinden we het geweldig als oud-stagiaires ervoor kiezen om terug te keren. Dat betekent dat ze een waardevolle en leerzame tijd bij ons hebben gehad. Dit keer mogen we Nathan, Dave en Moreno opnieuw verwelkomen voor hun tweede stageperiode. Waarom hebben ze weer voor BaanBereik gekozen? We vroegen het hen zelf!
Lees meer

Beroepenfeest 2025

Publicatiedatum 14 februari 2025
Dit jaar doen wij mee aan het Beroepenfeest, een inspirerend evenement georganiseerd door On Stage. Dit jaar vindt het Beroepenfeest plaats op 27 februari 2025 in Heerhugowaard en is speciaal gericht op vmbo-studenten die hun toekomstige beroep willen ontdekken.
Lees meer

Van stage naar een nieuwe uitdaging via BaanBereik: Het verhaal van Renzo

Publicatiedatum 7 februari 2025
Soms brengt een onverwachte wending je precies waar je moet zijn. Zo begon Renzo zijn carrière bij BaanBereik als stagiair en vond hij jaren later, met onze hulp, een nieuwe uitdaging bij This Play Media. In deze blog deelt hij zijn ervaring en geeft hij tips aan starters die aan het begin van hun loopbaan staan!
Lees meer