Medewerkers

Hoe gaat het met Suzan?

Publicatiedatum 4 maart 2022

Op 31 januari ben ik begonnen aan mijn stageperiode bij BaanBereik als Management Assistent. Hierbij ondersteun ik 20 weken Team Office. Elke dag plan ik voor Team Office afspraken in, voer ik gegevens in van kandidaten en relaties, neem ik de telefoon op en ontvang in bezoekers. Ik vind het erg leuk om in dit team te werken. Ik kan bij iedereen terecht met vragen en er hangt altijd een gezellige werksfeer bij BaanBereik.

In de komende 15 weken wil mezelf nog verder ontwikkelen in de werkzaamheden die ik nu uitvoer. Doordat ik veel in contact ben met klanten en kandidaten en door de tips die ik krijg van het team leer ik elke dag weer nieuwe dingen. Ik zit erg op mijn plek en kijk uit naar de komende periode bij Baanbereik.

Je kunt mij bereiken op:

📞 072 303 1111

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Inschrijving open dag

Publicatiedatum 24 mei 2023
Ontdek de betoverende wereld van superjachten en innovatieve 3D-engineeringtools op de open dag!
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Heerhugowaard

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Heerhugowaard! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Zwaag

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Zwaag! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer