Interview Amanda Ruitenburg

Publicatiedatum 23 april 2020

Op 1 april is Amanda Ruitenburg bij Feenstra in vaste dienst getreden als Servicemedewerkster. Amanda heeft twee jaar via BaanBereik gewerkt. Wij namen contact met haar op om te vragen hoe zij deze twee jaar heeft ervaren.

Het sollicitatieproces

Amanda verteld dat het sollicitatieproces in 2018 soepel verlopen is. “Ik zag een vacature voor telefoniste voorbij komen op Indeed. Deze vacature was via jullie uitgezet. Ik heb mijn CV opgestuurd en werd toen vrij snel uitnodiging voor een gesprek”.Amanda heeft contact gehad met Denise Ligthart (werkzaam voor BaanBereik vestiging Heerhugowaard) die haar heeft voorgesteld bij Feenstra. “Het eerste gesprek bij Feenstra was meteen raak. Hier wilde ik werken”.

De werkzaamheden

De werkzaamheden die Amanda uitvoert bij het bedrijf zijn divers. Ze begon onder andere met het aannemen van de telefoon en klanten te woord staan. Daarna heeft ze langzaam werkzaamheden als contractbeheer, administratie en het inplannen van monteurs erbij gekregen. Amanda geeft aan dat ze deze werkzaamheden onder de knie heeft gekregen door het gewoon te doen. “Mijn werkzaamheden werden steeds uitgebreider en er kwam steeds meer bij. Je moet kunnen schakelen, dat is erg belangrijk in deze functie”.

Amanda geeft aan dat ze echt op haar plek zit. “Ik vind het leuk om klanten te helpen. Dit geeft een voldaan gevoel. Ook de sfeer bij Feenstra is altijd goed. Ik ben erg tevreden met mijn werk”.

Door het coronavirus werkt Amanda momenteel thuis. “Sinds maart werk ik vanuit huis. Ik kan mijn werkzaamheden gelukkig gewoon uitvoeren. Ik heb mijn laptop en alle systemen werken goed. Ik mis wel het sociale contact met mijn collega’s”.

Waarom BaanBereik

In eerste instantie is Amanda bij BaanBereik gekomen door de vacature op Indeed. Ze had nog niet eerder van BaanBereik gehoord. “Met de kennis van nu zou ik BaanBereik zeker aanbevelen. Alles is goed geregeld. De afspraken, het nabellen, ze zijn heel attent met presentjes voor de medewerkers tijdens Sinterklaas of Pasen. Er is veel aandacht voor de medewerkers. Ook door middel van de evenementen houd je goed contact met BaanBereik”. Amanda geeft aan dat ze het moeilijk vond om afscheid te nemen van BaanBereik. “Tijdens mijn exit gesprek met Denise vroeg ze of BaanBereik dingen heeft waar ze van kunnen leren. Hierop gaf ik antwoord dat ze niet zo goed hun best moeten doen voor hun medewerkers, want hierdoor is het extra moeilijk om weg te gaan”. Als laatst voegt Amanda hieraan toe:“Ik had het erg naar mijn zin bij jullie, maar het is ook fijn om overgenomen te worden door Feenstra”.

Wij wensen Amanda ontzettend veel werkplezier bij Feenstra!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Detacheren of vast in dienst? Zo maak je de juiste keuze

Publicatiedatum 15 september 2025
Auteur Nadine Boiten
De keuze tussen detachering of een vast dienstverband is voor veel werkzoekenden een belangrijke afweging. Beide vormen hebben hun eigen voordelen en passen bij verschillende fases in een loopbaan. Wat het beste past, hangt af van jouw wensen op het gebied van zekerheid, flexibiliteit en ontwikkeling.
Lees meer

Waarom september hét moment is om een nieuwe baan in de techniek te vinden

Publicatiedatum 11 september 2025
September is hét moment om een nieuwe stap te zetten in de techniek. Na de zomer starten veel bedrijven in Noord-Holland Noord en Westfriesland nieuwe projecten en groeit de vraag naar technisch personeel snel. Vooral monteurs elektrotechniek, installatiemonteurs en werkvoorbereiders zijn hard nodig, mede door de energietransitie. Bij BaanBereik helpen we je persoonlijk aan een baan die past bij jouw wensen en ervaring. Ontdek nu onze actuele techniek vacatures en vind de functie die bij jou past.
Lees meer

Van stagiair naar vaste kracht: Dave bouwt verder aan zijn loopbaan bij BaanBereik

Publicatiedatum 11 september 2025
Dave is helemaal op zijn plek bij BaanBereik! Na twee stages voelde hij zich hier al helemaal thuis, en nu bouwt hij vol energie verder aan zijn loopbaan. In deze blog vertelt Dave hoe hij zijn eerste maanden in vaste dienst heeft ervaren, waarom hij zoveel plezier haalt uit het contact met kandidaten én opdrachtgevers, en hoe hij zijn toekomst voor zich ziet. Een verhaal vol werkplezier en groei, dat je niet mag missen!
Lees meer