Interview met Esther (Styling by Esther)

Publicatiedatum 10 april 2024

Hoe ben je met BaanBereik in contact gekomen?

Ik ben niet rechtstreeks in contact gekomen met BaanBereik. Het contact begon eigenlijk met Mona, omdat drie jaar geleden mijn zoon Don thuiskwam met Dominique, die gelukkig nog steeds mijn leukste schoondochter is en de dochter van Mona. Van daaruit is het contact met Mona steeds sterker geworden en heb ik ook Annemiek leren kennen. Het zijn allebei echte power vrouwen en zij hebben mij ook enorm geholpen met het opzetten van mijn eigen bedrijf 'Styling by Esther'.

Wat voor werk doe je nu? En wat heeft BaanBereik hierin voor jou betekend?

Nou, zoals ik net al heb vermeld, heb ik mijn eigen bedrijf opgezet. Mijn bedrijf heet Styling by Esther en ik houd me bezig met interieur schilderen en wanddecoratie. Ondanks veel vervelende gebeurtenissen in mijn leven, ben ik ontzettend trots dat ik aan dit avontuur ben begonnen. Het is eigenlijk een beetje een uit de hand gelopen hobby. Ik was altijd al bezig met schilderen en vond dat erg leuk. Ik had nooit gedacht dat het starten van een eigen bedrijf echt mogelijk zou zijn, maar toch heb ik mijn bedrijf op 1 februari 2024 opgericht en ben sindsdien direct begonnen voor BaanBereik. BaanBereik Heerhugowaard kreeg namelijk een nieuw pand en ik werd gevraagd om het een frisse paarse look te geven. Daar ben ik lekker mee bezig geweest de afgelopen maanden.

Mona en Annemiek hebben mij allebei enorm geholpen met het opstarten van mijn eigen bedrijf. Ik heb altijd gezegd dat als ik ooit weg zou gaan bij mijn vorige baan, ik voor mezelf zou beginnen. Ik hoopte ook altijd al dat dit iets met schilderen en interieur zou zijn, maar ik had nooit verwacht dat dit werkelijkheid zou kunnen worden.

Ik ben natuurlijk voor de voorbereiding van het oprichten van mijn bedrijf enorm druk geweest met het maken van een ondernemingsplan en allerlei administratieve voorbereidingen en ook hier ben ik door BaanBereik enorm bij geholpen. Zonder de steun van familie, vrienden, mijn kinderen en uiteraard BaanBereik had ik dit nooit kunnen waarmaken.

Ik ben ervan overtuigd dat dit succes alleen bereikt kan worden door hard te werken en vol te blijven houden. Een belangrijke les die ik van mijn partner heb geleerd, is om altijd door te zetten en nooit op te geven.

Ik zie Mona en Annemiek als twee krachtige vrouwen en voorbeelden. Zij hebben mij ook echt gemotiveerd om deze stap te zetten.

Hopelijk zal mijn verhaal ook bijdragen aan het inspireren van meer vrouwen om hun eigen pad te volgen, ongeacht waar ze voor staan. Ik ben ervan overtuigd dat Mona en Annemiek vele vrouwen kunnen inspireren om van hun uit de hand gelopen hobby ook een bedrijf op te starten.

Interview met Esther (Styling by Esther)

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

We hebben er drie enthousiaste stagiairs bij!

Publicatiedatum 2 september 2025
Leuk nieuws: we hebben er drie enthousiaste stagiairs bij! Ze zijn nieuwsgierig, leergierig en klaar om alles uit hun stage te halen. En dat doen ze natuurlijk niet zomaar achter de schermen, ze willen zich graag even aan je voorstellen! In deze blog lees je wie ze zijn, wat ze willen leren én wat hen naast hun stage bezighoudt.
Lees meer

Zo pak je de draad weer op in je carrière na de vakantie

Publicatiedatum 1 september 2025
De vakantie zit er weer op. Je hebt misschien afstand kunnen nemen van je werk. En dan, ineens, is het september. De maand waarin alles weer op gang komt. Voor veel mensen is dit hét moment om na te denken: “Zit ik nog wel op mijn plek? Wat wil ik eigenlijk met mijn werk?” Herkenbaar? Dan is dit het perfecte moment om in actie te komen.
Lees meer

Samenwerking begint bij oprechte betrokkenheid

Publicatiedatum 29 augustus 2025
Met ruim acht jaar ervaring in de uitzendbranche en inmiddels een jaar werkzaam bij BaanBereik, weet Milena als geen ander hoe belangrijk het is om te luisteren, door te vragen en vooral: door te zetten. Ze is gespecialiseerd in technische functies, van werkplaatsmedewerker tot procesoperator. Niet omdat ze het geleerd heeft, maar omdat ze zelf ook een doener is.
Lees meer