Medewerkers

Interview met Helen Pauwels

Publicatiedatum 11 maart 2022

1 Maart is Helen gestart in haar nieuwe functie als Database Medewerker bij onze opdrachtgever ABOVO Media. Hiervoor heeft Helen al veel ervaring opgedaan in andere functies zoals reisadviseuse, sales binnendienst, klantenservice medewerker en als secretaresse. Het was nu tijd voor een nieuwe uitdaging!

Helen kijkt positief terug op haar eerste week bij haar nieuwe opdrachtgever. ''Ik ben erg goed ontvangen door de vriendelijke collega’s. Mijn taken werden rustig en duidelijk uitgelegd. Het is absoluut een fijn bedrijf om voor te werken''

Helen voert diverse werkzaamheden heden uit wat tot nu toe goed bevallen. In de eerste week is Helen nog veel aan het werk in de testomgeving om het programma eigen te maken. Daarnaast zorgt ze ervoor dat de diverse verzoeken van de afdeling traffic over het wijzigen of doorvoeren van gegevens worden verwerkt. ''Het leuke aan dit werk is dat niks voor zichzelf spreekt en dat je altijd verder moet kijken dan dat je neus lang is. Je kan nergens zomaar vanuit gaan en dat maakt het werk uitdagend’’ Helen geeft ook aan dat er veel verantwoordelijk bij komt kijken ''Bij een fout op onze afdeling kan het hele proces verkeerd lopen''

Over de relatie tussen haar en BaanBereik is Helen erg te spreken. ''BaanBereik komt na wat ze afspreken en het contact met Lysann was erg fijn. Lysann is altijd opgewekt en belde mij naar een weekje ook nog even terug over hoe mijn nieuwe functie bevalt''

Helen we zijn blij dat we met jou mogen samenwerken. Wij wensen je namens Lysann van Gijtenbeek en Team BaanBereik nog veel plezier en geluk in je nieuwe functie!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Inschrijving open dag

Publicatiedatum 24 mei 2023
Ontdek de betoverende wereld van superjachten en innovatieve 3D-engineeringtools op de open dag!
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Heerhugowaard

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Heerhugowaard! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Zwaag

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Zwaag! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer