Medewerkers

Interview met Sandra Buts

Publicatiedatum 1 april 2020

Maandag 16 maart, de dag dat in Nederland besloten werd om alle scholen dicht te doen, begon Sandra Buts als ZZP’er bij Kim Plus Delta. ZzpBereik nam contact met haar op om in deze bijzondere periode de start aan een nieuw project met haar te bespreken.

Januari 2019 besloot Sandra om als ZZP’er aan de gang te gaan, op de vraag waarom ze deze beslissing heeft genomen zegt ze: ‘’Ik was op zoek naar flexibiliteit en had behoefte aan iets anders’’. Ze heeft veel geleerd tijdens deze periode maar ontdekte ook welke aspecten ze niet leuk vond, zo miste ze de werkvloer en het sparren met collega’s. Daarom is Sandra op zoek gegaan naar een uitzendbureau dat haar verder wil helpen. Zo kwam ze terecht bij ZzpBereik ‘’In tegenstelling tot vele andere uitzendbureaus werd ik door Denise direct gevraagd om langs te komen voor een kennismaking’’ zegt Sandra en voegt hier aan toe dat dit ook de manier is waarop ze zelf graag werkt. Zonder persoonlijk contact is een goede samenwerking niet mogelijk.

Een nieuwe functie, nieuwe collega’s en een compleet nieuwe job. Als net gestarte backofficemedewerker bij Kim Plus Delta is het allemaal wel wennen. Ondanks dat Sandra graag met collega’s op de werkvloer samen wilt werken is dat in deze periode, door het coronavirus, niet het geval. Hierop zegt ze‘’In deze situatie had ik niet anders gewild dan thuis werken, ik ben heel blij en dankbaar dat dat mogelijk is’’. Toch kijkt ze ernaar uit om in de kantoortuin gewoon haar vragen te stellen en in het team samen te werken, maar voor nu is het niet anders.

Naast een nieuwe baan zijn ook de kinderen van Sandra thuis, de scholen zijn dicht en de ouders geven nu thuis les. De eerst week was echt heel zwaar geeft Sandra aan. ‘’Maar KIM Plus Delta is heel flexibel en gaf me de ruimte om te ontdekken hoe ik mijn tijd moet indelen. Nu ik mijn derde week begonnen ben weet ik beter te focussen, thuis alles goed te regelen en heb ik fijn dagelijks contact met mijn collega’s’’ zegt Sandra.

Het was een erg fijn gesprek en ZzpBereik wenst Sandra veel succes met haar werkzaamheden!

Win te gekke prijzen!

BaanBereik bestaat alweer 12,5 jaar. Wil je kans maken op te gekke prijzen?

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

De Week van het Werkgeluk

Publicatiedatum 28 september 2023
Laten we samen ontdekken wat deze week inhoudt en hoe je een gelukkiger werkleven kunt opbouwen, of je nu op zoek bent naar een nieuwe baan, kantoorwerk wilt, werk zoekt, vacatures bekijkt, solliciteert, je salaris wilt verbeteren of simpelweg meer werkplezier wilt ervaren.
Lees meer

10 effectieve tips voor het opstellen van een overtuigende motivatie- en sollicitatiebrief

Publicatiedatum 21 september 2023
Het schrijven van een goede motivatie- en sollicitatiebrief is cruciaal bij het vinden van jouw ideale baan. Deze 10 waardevolle tips, aangevuld met inspiratie vanuit je CV, zullen je helpen bij het creëren van een sollicitatie die de aandacht trekt en werkgevers aanspreekt.
Lees meer

Gefeliciteerd met je nieuwe baan, Abubacarr!

Publicatiedatum 21 september 2023
Ontdek het succesverhaal van Abubacarr: van zoektocht naar de ideale baan in de foodsector tot een getekend contract als Allround Monteur bij onze gewaardeerde opdrachtgever. Laat je inspireren en vind ook jouw perfecte carrière match met onze ondersteuning!
Lees meer