Interview met Sandra Buts

Publicatiedatum 1 april 2020

Maandag 16 maart, de dag dat in Nederland besloten werd om alle scholen dicht te doen, begon Sandra Buts als ZZP’er bij Kim Plus Delta. ZzpBereik nam contact met haar op om in deze bijzondere periode de start aan een nieuw project met haar te bespreken.

Januari 2019 besloot Sandra om als ZZP’er aan de gang te gaan, op de vraag waarom ze deze beslissing heeft genomen zegt ze: ‘’Ik was op zoek naar flexibiliteit en had behoefte aan iets anders’’. Ze heeft veel geleerd tijdens deze periode maar ontdekte ook welke aspecten ze niet leuk vond, zo miste ze de werkvloer en het sparren met collega’s. Daarom is Sandra op zoek gegaan naar een uitzendbureau dat haar verder wil helpen. Zo kwam ze terecht bij ZzpBereik ‘’In tegenstelling tot vele andere uitzendbureaus werd ik door Denise direct gevraagd om langs te komen voor een kennismaking’’ zegt Sandra en voegt hier aan toe dat dit ook de manier is waarop ze zelf graag werkt. Zonder persoonlijk contact is een goede samenwerking niet mogelijk.

Een nieuwe functie, nieuwe collega’s en een compleet nieuwe job. Als net gestarte backofficemedewerker bij Kim Plus Delta is het allemaal wel wennen. Ondanks dat Sandra graag met collega’s op de werkvloer samen wilt werken is dat in deze periode, door het coronavirus, niet het geval. Hierop zegt ze‘’In deze situatie had ik niet anders gewild dan thuis werken, ik ben heel blij en dankbaar dat dat mogelijk is’’. Toch kijkt ze ernaar uit om in de kantoortuin gewoon haar vragen te stellen en in het team samen te werken, maar voor nu is het niet anders.

Naast een nieuwe baan zijn ook de kinderen van Sandra thuis, de scholen zijn dicht en de ouders geven nu thuis les. De eerst week was echt heel zwaar geeft Sandra aan. ‘’Maar KIM Plus Delta is heel flexibel en gaf me de ruimte om te ontdekken hoe ik mijn tijd moet indelen. Nu ik mijn derde week begonnen ben weet ik beter te focussen, thuis alles goed te regelen en heb ik fijn dagelijks contact met mijn collega’s’’ zegt Sandra.

Het was een erg fijn gesprek en ZzpBereik wenst Sandra veel succes met haar werkzaamheden!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Detacheren of vast in dienst? Zo maak je de juiste keuze

Publicatiedatum 15 september 2025
Auteur Nadine Boiten
De keuze tussen detachering of een vast dienstverband is voor veel werkzoekenden een belangrijke afweging. Beide vormen hebben hun eigen voordelen en passen bij verschillende fases in een loopbaan. Wat het beste past, hangt af van jouw wensen op het gebied van zekerheid, flexibiliteit en ontwikkeling.
Lees meer

Van stagiair naar vaste kracht: Dave bouwt verder aan zijn loopbaan bij BaanBereik

Publicatiedatum 11 september 2025
Dave is helemaal op zijn plek bij BaanBereik! Na twee stages voelde hij zich hier al helemaal thuis, en nu bouwt hij vol energie verder aan zijn loopbaan. In deze blog vertelt Dave hoe hij zijn eerste maanden in vaste dienst heeft ervaren, waarom hij zoveel plezier haalt uit het contact met kandidaten én opdrachtgevers, en hoe hij zijn toekomst voor zich ziet. Een verhaal vol werkplezier en groei, dat je niet mag missen!
Lees meer

Waarom september hét moment is om een nieuwe baan in de techniek te vinden

Publicatiedatum 11 september 2025
September is hét moment om een nieuwe stap te zetten in de techniek. Na de zomer starten veel bedrijven in Noord-Holland Noord en Westfriesland nieuwe projecten en groeit de vraag naar technisch personeel snel. Vooral monteurs elektrotechniek, installatiemonteurs en werkvoorbereiders zijn hard nodig, mede door de energietransitie. Bij BaanBereik helpen we je persoonlijk aan een baan die past bij jouw wensen en ervaring. Ontdek nu onze actuele techniek vacatures en vind de functie die bij jou past.
Lees meer