Interview: Tijd voor iets anders

Publicatiedatum 24 januari 2023

Naast Loulou heeft Michelle óók Mandy geholpen aan een nieuwe administratieve baan.
2023 is dan ook voor Mandy flitsend van start gegaan. Na 16 jaar werkzaam bij haar oude werkgever vond Mandy het tijd voor een nieuwe uitdaging en die heeft Mandy zeker gevonden. Mandy is namelijk sinds eind vorig jaar (28 december) werkzaam bij Rood Diervoeding als administratief medewerker en dat bevalt haar goed. “Mijn eerste werkdagen waren hier erg fijn. Dit bedrijf is een echt familiebedrijf met een gezellige bedrijfssfeer. Soms ervaren mensen wel eens op hun werk dat men zich een nummertje voelt, dat is bij Rood zeker niet het geval en dat vind ik heel prettig. Wat bijzonder is is dat mijn nieuwe collega Sandra Wit ook via BaanBereik bij Rood in dienst is genomen. Sandra werkt sinds september 2022 bij Rood en het is leuk om samen het bedrijf te leren kennen.”

Niet alleen haar collega’s en functie vindt Mandy fijn. Ook de kortere reisafstand is een bijkomend voordeel. “Voorheen was ik ruim een halfuur onderweg en nu ben ik binnen een kwartier op mijn werk” Dat voelt toch een beetje als extra tijd die ik gratis erbij krijg.”

Over de relatie tussen haar en BaanBereik is Mandy erg te spreken. ''De communicatie met BaanBereik was heel vlot en alles was snel geregeld”.

Mandy, we zijn blij dat we jou konden helpen bij het vinden van een nieuwe baan. Namens Michelle Geerts en Team BaanBereik wensen wij jou nog veel werkplezier in jouw nieuwe functie!

Interview: Tijd voor iets anders

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Solliciteren met AI: handig hulpmiddel of juist een valkuil?

Publicatiedatum 28 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Een motivatiebrief schrijven, je cv verbeteren of je voorbereiden op een sollicitatiegesprek. Steeds meer mensen gebruiken AI bij het zoeken naar een nieuwe baan. Handig, maar hoe zorg je ervoor dat jouw sollicitatie persoonlijk blijft? En hoe gebruik je AI op een slimme manier, zonder dat jouw eigen verhaal verloren gaat?
Lees meer

BaanBereik op de Banenmarkt in Hoorn – Kom gezellig langs!

Publicatiedatum 25 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Ook dit jaar is BaanBereik aanwezig op de Banenmarkt in Hoorn! Op donderdag 12 november staan we klaar voor gezellige gesprekken, nieuwe ontmoetingen en verrassende kansen. Of je nu op zoek bent naar een nieuwe uitdaging of gewoon lekker wilt rondneuzen: kom gezellig langs en maak kennis met ons team!
Lees meer

Net afgestudeerd, maar wat nu? Zo begon Luca's eerste baan bij BaanBereik

Publicatiedatum 21 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
Van een schoolopdracht naar zijn eerste baan bij BaanBereik! Voor Luca van Leuffen begon het allemaal tijdens zijn studie Bedrijfskunde. Wat startte als een tijdelijk project, groeide dankzij een onverwachte ontmoeting op onze zomerborrel uit tot een mooie carrièrekans. Benieuwd hoe Luca bij BaanBereik terechtkwam en hoe hij zijn eerste weken heeft ervaren? Lees zijn verhaal!
Lees meer