Onze topper Charissa blijft!
Publicatiedatum
16 februari 2022
Charissa is nu een half jaar werkzaam bij Baanbereik en wat zijn we blij met jou.
Tot nu toe kijkt Charissa terug op een leuke periode en geeft aan: “Het afgelopen half jaar was een erg leerzame periode voor mij. Ik heb veel leuke mensen ontmoet en veel kandidaten een aan nieuwe baan mogen helpen”. Charissa is altijd enthousiast en geeft aan op haar plek te zitten: “Het leukste aan het werk vind ik het persoonlijke contact met klant en kandidaat. Ik vind het belangrijk om een persoonlijke klik op te zoeken met de kandidaten en van daar uit te kijken welke functie en bedrijfscultuur het beste past bij hen”.
Gefeliciteerd Charissa! Wij zijn blij met je.
Ben jij opzoek naar een nieuwe baan of personeel? Neem dan contact op met Charissa:

Laatste Nieuws
Interview: Tijd voor iets anders
Publicatiedatum
24 januari 2023
Na 16 jaar werkzaam bij haar oude werkgever vond Mandy het tijd voor een nieuwe uitdaging en die heeft Mandy zeker gevonden.
Lees meer
BaanBereik aanwezig bij dé nieuwjaarsreceptie van ondernemend Noord-Holland Noord; Hallo2023!
Publicatiedatum
3 januari 2023
BaanBereik aanwezig bij dé nieuwjaarsreceptie van ondernemend Noord-Holland Noord; Hallo2023!
Zien wij u a.s. maandag ook in het AFAS Stadion in Alkmaar? Doe mee met onze winactie en maak kans op een gratis werving- & selectietraject! Graag tot dan, bij dé nieuwjaarsreceptie van ondernemend Noord-Holland Noord; Hallo2023!
Lees meer
Nieuwe kansen voor 2023
Publicatiedatum
29 december 2022
De kerstdagen zijn weer voorbij. Voor velen van ons betekent dit een paar dagen vakantie en opmaken voor een spetterend oud & nieuw. Een goed moment om tot bezinning te komen en na te denken over jouw eigen ambitie.
Wat wil jij bereiken in 2023?
Lees meer