Onze topper Charissa blijft!

Publicatiedatum 16 februari 2022

Charissa is nu een half jaar werkzaam bij Baanbereik en wat zijn we blij met jou.

Tot nu toe kijkt Charissa terug op een leuke periode en geeft aan: “Het afgelopen half jaar was een erg leerzame periode voor mij. Ik heb veel leuke mensen ontmoet en veel kandidaten een aan nieuwe baan mogen helpen”. Charissa is altijd enthousiast en geeft aan op haar plek te zitten:  “Het leukste aan het werk vind ik het persoonlijke contact met klant en kandidaat. Ik vind het belangrijk om een persoonlijke klik op te zoeken met de kandidaten en van daar uit te kijken welke functie en bedrijfscultuur het beste past bij hen”.

Gefeliciteerd Charissa! Wij zijn blij met je.

Ben jij opzoek naar een nieuwe baan of personeel? Neem dan contact op met Charissa:

E. charissa.schermer@baanbereik.nl, T. 072 303 1111

Onze topper Charissa blijft!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Hoe word je monteur zonder diploma?

Publicatiedatum 27 oktober 2025
Auteur Nadine Boiten
Heb je altijd al iets met techniek gehad, maar nooit de kans gekregen om een opleiding af te ronden? Geen zorgen: een diploma is niet altijd nodig om monteur te worden. In de praktijk draait het vaak om motivatie, handigheid en de wil om te leren. In dit artikel leggen we uit hoe jij zónder diploma tóch een mooie technische carrière kunt opbouwen.
Lees meer

Job blikt terug op 3 jaar bij BaanBereik

Publicatiedatum 24 oktober 2025
Drie jaar geleden begon Job als enthousiaste stagiair bij BaanBereik. Nu is hij niet meer weg te denken uit het team. In deze blog vertelt hij hoe hij zich ontwikkelde tot een zelfverzekerde intercedent en waarom hij nog elke dag met plezier naar zijn werk gaat.
Lees meer

Hoe bereid je je goed voor op een sollicitatiegesprek?

Publicatiedatum 20 oktober 2025
Auteur Nadine Boiten
Een sollicitatiegesprek is hét moment waarop je laat zien wie je bent en waarom jij bij de functie past. Een goede voorbereiding is daarom essentieel. In deze blog deel ik de belangrijkste aandachtspunten waarmee jij sterk en zelfverzekerd het gesprek ingaat.
Lees meer