Start van het nieuwe seizoen Westfriesland SEW – BaanBereik

Publicatiedatum 12 september 2019

Het seizoen is weer begonnen

Het handbalseizoen is net begonnen. Aanstaande zaterdag zal dan ook voor WF SEW het seizoen starten, een week later dan de rest van de competitie. Dit omdat de tegenstander Quintus Europese verplichtingen had in de EHF Cup. Ondanks dat het handbalseizoen nog niet begonnen is voor SEW, waren de voorbereidingen al in volle gang. Zij startte begin augustus met de trainingen, die vanaf dit seizoen van 4 naar 6 keer per week zij gegaan, en stonden er diverse toernooien/activiteiten in het weekend gepland.

Teambuildingsweekend

Om aan de teambuilding te werken is WF SEW een weekend naar Arnhem gegaan. Hier werd het hele weekend volop getraind. Zaterdag 17 augustus begonnen zij met een handbaltraining. Eenmaal geluncht, volgde een High Intensity Training en een zwemtraining. Na de drukke en sportieve dag hebben zij ’s avonds een bezoekje gebracht aan het centrum van Arnhem.

De volgende dag ging WF SEW richting Purmerend. Daar hebben zij een Workshop gevolgd bij OBstacleskillz, een obstacle Ninjapark voor fitness en jumping. Een leuke afsluiter van het weekend.

Toernooien

Het weekend na het teambuildingsweekend is WF SEW naar Ludwigsburg in Duitsland afgereisd. Hier speelde zij, ter voorbereiding van het seizoen, een internationaal toernooi. Zij stonden tegenover Duitsland, Zwitserland, Tsjechië en Oostenrijk. Het was een leerzaam toernooi, waar SEW veel vooruitgang heeft kunnen boeken.

Het weekend daaropvolgend hadden zij ook nog een toernooi wat dichterbij, in Volendam.

Teampresentatie

Ieder jaar wordt er een teampresentatie gegeven, waarbij alle sponsoren worden uitgenodigd en de selectie gepresenteerd wordt in het nieuwe tenue. Ook dit jaar staat BaanBereik als trotse sponsor op het tenue van de selectie en waren aanwezig bij de teampresentatie. Na afloop van de teampresentatie werd er gezamenlijk gegeten. Hierna was Robin van Galen aanwezig als gastspreker. Robin is actief geweest als trainer/coach van de dames waterpoloteams, waar hij Olympisch goud mee heeft gewonnen. Hij vertelde onder andere over zijn rol als trainer/coach, inspirator en lotgenoot. Een erg inspirerende en gezellige avond.

SEW is klaargestoomd voor het komende seizoen. Aankomende zaterdag staat dan ook de eerste uitwedstrijd op de planning tegen V&L in Geleen.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Waarom mensen blijven (en waarom niet)

Publicatiedatum 2 december 2025
Auteur Dean Alting Siberg
Sommige mensen blijven járen bij dezelfde werkgever. Andere collega’s zijn na drie maanden alweer vertrokken. Wat maakt dat iemand blijft, of juist vertrekt? In mijn werk als recruiter bij BaanBereik zie ik het dagelijks: het draait om veel meer dan alleen salaris of een leuke functieomschrijving. In deze blog neem ik je mee in de échte redenen waarom mensen blijven, en waarom niet.
Lees meer

Feestdagen december 2025: welke dagen zijn officieel vrij?

Publicatiedatum 1 december 2025
Auteur Nadine Boiten
December is voor velen een van de gezelligste maanden van het jaar. De sfeer op de werkvloer verandert, agenda’s vullen zich met eindejaarsborrels en men kijkt uit naar vrije dagen met familie en vrienden. Maar welke feestdagen in december 2025 zijn nu officieel erkend in Nederland? En hoe zit het met werk of verlof op die dagen?
Lees meer

Samenwerken met Giftcards.group.: een succesverhaal van snel schakelen en de juiste match

Publicatiedatum 26 november 2025
Auteur Alessandro van Leuffen
Soms klopt alles. Een bedrijf met openstaande vacatures, contact met BaanBereik dat snel tot actie leidt, en een klik die vanaf het eerste moment voelbaar is. Zo begon de samenwerking tussen Giftcards.group. en BaanBereik en inmiddels kunnen we wel zeggen dat het een mooi succesverhaal is geworden.
Lees meer