Teambuilding Westfriesland SEW – BaanBereik

Publicatiedatum 12 september 2018

Teambuilding zondag 9 september

De dames van SEW zijn alweer een maand bezig met de voorbereidingsperiode voor het nieuwe seizoen. Dat moet ook wel want zaterdag 15 september staat de eerste wedstrijd alweer voor de deur. Om het seizoen goed met elkaar te beginnen stond afgelopen zondag in het teken van teambuilding. Het doel van deze dag is dat we naast het handballen, elkaar op een andere manier en beter leren kennen.

De teambuilding dag begon met een boksclinic in het Julianapark onder leiding van Esther Schouten. Esther liet de dames kennismaken met de eerste technieken voor de basis van het boksen. Nadat er verschillende stoten werden uitgelegd werd dit daarna in verschillende vormen geoefend en gespard.

Na de boksclinic van Esther Schouten zijn ze naar de Weyver in Hoogwoud gegaan. Na de lunch stond de 2e clinic op de planning, judo. De meeste hadden hier geen ervaring mee. Tijdens dit uur leerde ze verschillende soorten worpen.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Hoe word je monteur zonder diploma?

Publicatiedatum 27 oktober 2025
Auteur Nadine Boiten
Heb je altijd al iets met techniek gehad, maar nooit de kans gekregen om een opleiding af te ronden? Geen zorgen: een diploma is niet altijd nodig om monteur te worden. In de praktijk draait het vaak om motivatie, handigheid en de wil om te leren. In dit artikel leggen we uit hoe jij zónder diploma tóch een mooie technische carrière kunt opbouwen.
Lees meer

Job blikt terug op 3 jaar bij BaanBereik

Publicatiedatum 24 oktober 2025
Drie jaar geleden begon Job als enthousiaste stagiair bij BaanBereik. Nu is hij niet meer weg te denken uit het team. In deze blog vertelt hij hoe hij zich ontwikkelde tot een zelfverzekerde intercedent en waarom hij nog elke dag met plezier naar zijn werk gaat.
Lees meer

Hoe bereid je je goed voor op een sollicitatiegesprek?

Publicatiedatum 20 oktober 2025
Auteur Nadine Boiten
Een sollicitatiegesprek is hét moment waarop je laat zien wie je bent en waarom jij bij de functie past. Een goede voorbereiding is daarom essentieel. In deze blog deel ik de belangrijkste aandachtspunten waarmee jij sterk en zelfverzekerd het gesprek ingaat.
Lees meer