Werken op Keukenhof

Publicatiedatum 23 april 2018

BaanBereik heeft mij, Lorance Wouters,​ gevraagd om te komen werken bij Keukenhof in Lisse.

Vanwege 90% aanloop van toeristen, was het voor mij een enorme uitdaging om dit aan te gaan. Buiten dat het een uitdaging was, vond ik het ook leuk om dit een keer te doen. Het maakt namelijk niet uit wat jouw achtergrond is qua werk, je kunt heel gemakkelijk meekomen.

Ik mocht die dag aardbeien verkopen samen met nog een enthousiaste flexwerker van BaanBereik en ik moet bekennen dat wij echt op één lijn zaten. We waren een gericht team en dat maakte de werksfeer erg prettig.

Naast het verkopen van aardbeien, ben ik ook bezig met klantgericht werken én heb ik mijn Engels kunnen bijspijkeren op een super leuke en makkelijke manier! Want met veel enthousiasme en gebaren kom je al een heel eind.

Deze dag heb ik ervaren als ontzettend uitdagend, maar ik kreeg vooral een voldaan gevoel. Want met ”alleen” aardbeien verkopen op een gezellige en leuke manier, kom jij de dag door als een werknemer die écht wat betekend voor de klanten. Namelijk een oer Hollandse werknemer die een oer Hollands product verkoopt. En dat geeft een gevoel van voldoening en tevredenheid.

Met oer Hollandse groetjes,

Lorance Wouters van BaanBereik.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Job blikt terug op 3 jaar bij BaanBereik

Publicatiedatum 24 oktober 2025
Drie jaar geleden begon Job als enthousiaste stagiair bij BaanBereik. Nu is hij niet meer weg te denken uit het team. In deze blog vertelt hij hoe hij zich ontwikkelde tot een zelfverzekerde intercedent en waarom hij nog elke dag met plezier naar zijn werk gaat.
Lees meer

Hoe bereid je je goed voor op een sollicitatiegesprek?

Publicatiedatum 20 oktober 2025
Auteur Nadine Boiten
Een sollicitatiegesprek is hét moment waarop je laat zien wie je bent en waarom jij bij de functie past. Een goede voorbereiding is daarom essentieel. In deze blog deel ik de belangrijkste aandachtspunten waarmee jij sterk en zelfverzekerd het gesprek ingaat.
Lees meer

Terug van weggeweest: Noah weer aan de slag bij BaanBereik!

Publicatiedatum 17 oktober 2025
Noah is terug bij BaanBereik voor een tweede stageperiode, dit keer vanuit zijn opleiding Ondernemen. Na een eerdere positieve ervaring twijfelde hij geen moment om opnieuw voor ons te kiezen. Ontdek waarom stagelopen bij BaanBereik voor Noah en andere studenten zo waardevol is.
Lees meer