12½ jaar Jubileum BaanBereik

Publicatiedatum 7 juli 2023

Het 12½ jaar jubileum komt niet uit de lucht vallen. Het behalen van deze mijlpaal komt door het succes en de toewijding van het gehele team. Samen met alle collega’s zorgen we voor verbinding tussen talentvolle kandidaten en relaties. Met onze focus op de persoonlijke benadering, plezier en resultaatgerichte aanpak, heeft BaanBereik een uitstekende reputatie opgebouwd in de arbeidsmarkt.

Het jubileumfeest op 30 juni was een geweldige gelegenheid om stil te staan bij dit succes. We hebben dit gevierd samen met collega’s, medewerkers, relaties en partners. Tijdens deze geweldige gelegenheid hebben we samen gesproken over de behaalde successen en hoogtepunten. Het was een dag vol vertier en plezier,

In al deze jaren is BaanBereik gegroeid en heeft veel kandidaten geholpen aan een nieuwe baan. Dankzij de inzet en expertise van onze intercedenten, hebben we veel kandidaten verder geholpen met de carrière en werkgevers geholpen met aantrekken van talentvolle werknemers. Het streven naar het vinden van de perfecte match blijft onze uitdaging.

Wij zijn trots op deze prestatie en kijken uit naar de toekomst.

12½ jaar Jubileum BaanBereik

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Werken in Alkmaar: vind de baan die bij je past

Publicatiedatum 30 juni 2025
Op zoek naar een baan in Alkmaar die écht bij je past? Bij BaanBereik kennen we de regio én de arbeidsmarkt door en door. Of je nu zoekt naar een vaste functie, een tijdelijke opdracht of flexibel werk: in Alkmaar liggen de kansen voor het oprapen.
Lees meer

Arbeidsmarkt 2025: vaardigheden, diversiteit & nieuwe kansen

Publicatiedatum 24 juni 2025
Auteur Nadine Boiten
In deze blog deelt Luke, intercedent bij BaanBereik, zijn visie op de arbeidsmarkt van 2025. Hij benadrukt dat vaardigheden belangrijker worden dan diploma’s, en pleit voor een inclusieve aanpak waarbij ook zij-instromers, ervaren krachten en regionaal talent worden gewaardeerd. Diversiteit en employer branding spelen een sleutelrol. Werkzoekenden en werkgevers krijgen praktische tips om kansen te benutten in een veranderende arbeidsmarkt.
Lees meer

Twee stages verder en weer terug bij BaanBereik – welkom terug, Dave!

Publicatiedatum 23 juni 2025
Auteur Nadine Boiten
Na twee succesvolle stages keert Dave terug bij BaanBereik, dit keer als vaste collega. In de blog vertelt hij waarom hij zich zo thuis voelt binnen het team en wat hem zo aanspreekt in de uitzendbranche. Zijn verhaal laat zien hoe belangrijk goede begeleiding, een warm welkom en ruimte voor ontwikkeling zijn.
Lees meer