BaanBereik sponsor van de grote optocht in Zwaag

Publicatiedatum 12 februari 2018

Dit jaar was de 44ste optocht van de grote optocht in Zwaag met Prins CoBra en zijn hofdames Kelly en Rianne. Als sponsor van deze fantastische optocht, willen wij de winnaars van harte feliciteren.

Van de wagens is dit de top 3:

1: De Wicky’s met het thema: op zoek in het heelal, naar de wetenschap achter Zwaags Carnaval!

2: De Plopkoppen met het thema: met clowns en acrobaten maken we een circus van de Zwaagse straten!

3: De biermusketiers met het thema: wij gaan CO-ppie onder

De publieksprijs is gewonnen door: De Wickey’s
De geinprijs is gewonnen door: Najaa

Van de loopgroepen was dit de top 3:

1: De Hatseflatsers met als thema: Alice in Wonderland zat, ze valt liever in het Zwaagse Carnavalsgat
2: De PilsPiraten met als thema: Met carnaval zitten wij lekker in ons velletje
3: De Partypoppers met als thema: Carnaval blijft on boeien

In totaal deden er 500 deelnemers aan de optocht mee. Klik hier voor het volledige overzicht van de winnaars. Het was weer een geslaagde dag met mooi weer. Wij zijn ontzettend trots dat wij dit jaar sponsor zijn van deze fantastische optocht.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Is jouw organisatie klaar voor de drukke maanden? Zo zorg je dat je op tijd de juiste mensen vindt

Publicatiedatum 7 augustus 2026
Auteur Mayra Wokke
Na de zomervakantie komt de arbeidsmarkt weer volop in beweging. Voor werkgevers is dit hét moment om vooruit te kijken en op tijd in te spelen op de personeelsbehoefte voor de drukke maanden. In deze blog lees je waarom vroeg starten met werven het verschil kan maken.
Lees meer

Waarom de bouwvak hét moment is om op zoek te gaan naar een nieuwe baan

Publicatiedatum 27 juli 2026
Auteur Mayra Wokke
Veel mensen denken dat solliciteren tijdens de bouwvak weinig zin heeft. Toch is juist deze periode een slim moment om op zoek te gaan naar een nieuwe baan. In deze blog lees je waarom.
Lees meer

Waarom motivatie steeds belangrijker wordt dan een perfect cv

Publicatiedatum 10 juli 2026
Auteur Romée Zwaan
Een indrukwekkend cv is niet langer de enige sleutel tot een nieuwe baan. Werkgevers kijken steeds vaker naar de persoon achter het cv: hoe gemotiveerd is iemand, wil iemand zich ontwikkelen en past diegene binnen het team? In deze blog lees je waarom motivatie een steeds grotere rol speelt op de huidige arbeidsmarkt.
Lees meer