Even voorstellen: Cathelijne Bakker en Jabril Isse

Publicatiedatum 3 september 2021

Afgelopen maandag zijn Cathelijne Bakker en Jabril Isse begonnen als stagiaires bij BaanBereik. Zij komen aankomend halfjaar ons team versterken.

Cathelijne Bakker (18)

Welkom Cathelijne bij BaanBereik!

Cathelijne volgt de studie Office Management-Support mbo 4 aan het Horizon College in Hoorn en gaat ons commerciële team ondersteunen.

In haar vrije tijd is Cathelijne te vinden bij Spartanen, waar zij met een super leuk team handbalt. Gezellig met vriendinnen op het terras, uiteten met haar vriend of naar een festival. Ook houdt zij van mode en werkt ze bij Sissy-Boy in Hoorn.

“Ik vind BaanBereik een leuke sfeer hebben. Daarom wilde ik hier graag stage lopen. Daarnaast is het heel dynamisch en is er veel afwisseling in het werk. Vooral deze afwisseling vind ik heel fijn. Je zit niet continu achter het beeldscherm”.

Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging of heb je andere vragen? Ga in gesprek met Cathelijne! Bel ons op 0229 745 010 of mail naar info@baanbereik.nl

Cathelijne we zijn nu al heel blij met je!

Jabril Isse (17)

Welkom Jabril bij ICTBereik!

Jabril volgt de studie Allround Medewerker IT Systems and Devices aan het Horizon College in Alkmaar. Hij zal het komend halfjaar Tjibbe Buijsman ondersteunen bij ICTBereik met het bedienen van onze klanten op het gebied van ICT vraagstukken.

“Ik heb nu al een hele positieve ervaring. Het zijn jonge mensen die plezier hebben in hun werk”.

Jabril komt elke ochtend naar het werk op zijn step. Hij houdt van voetbal en speelt bij Zwaluwen. Daarnaast is hij een trouwe gamer en heeft een geweldig gevoel voor humor.

Heb jij problemen met je wifi of zoek je andere ICT ondersteuning? Neem contact op met Jabril! Bel: 0229 745 404 of mail: info@ictbereik.nl

Jabril we zijn blij dat je er bent!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Stage bij BaanBereik Heerhugowaard: Yunah stelt zich voor

Publicatiedatum 12 februari 2026
Nieuwe gezichten zorgen vaak meteen voor frisse energie op kantoor. Yunah loopt sinds kort stage bij BaanBereik in Heerhugowaard en valt op door haar rustige, scherpe houding en leergierigheid. In dit interview vertelt ze hoe ze bij ons terechtkwam, wat ze al oppakt en waar ze de komende maanden in wil groeien.
Lees meer

Werken in de installatietechniek: volop vacatures en kansen

Publicatiedatum 12 februari 2026
In regio’s als Hoorn, Heerhugowaard, Schagen en Enkhuizen is de vraag naar technisch personeel groter dan ooit. De energietransitie en duurzame bouwprojecten zorgen voor een constante stroom aan werk. Maar wat maakt het vak van installatiemonteur zo aantrekkelijk?
Lees meer

Wat betekent ‘inschrijven bij BaanBereik’ nou eigenlijk?

Publicatiedatum 9 februari 2026
Veel mensen vragen zich af wat het precies inhoudt: inschrijven bij BaanBereik. Het klinkt simpel, maar het is meer dan alleen je gegevens achterlaten. Het is een eerste stap richting een nieuwe baan, persoonlijke begeleiding en kansen die je misschien zelf nog niet had gezien.
Lees meer