Even voorstellen: Cathelijne Bakker en Jabril Isse

Publicatiedatum 3 september 2021

Afgelopen maandag zijn Cathelijne Bakker en Jabril Isse begonnen als stagiaires bij BaanBereik. Zij komen aankomend halfjaar ons team versterken.

Cathelijne Bakker (18)

Welkom Cathelijne bij BaanBereik!

Cathelijne volgt de studie Office Management-Support mbo 4 aan het Horizon College in Hoorn en gaat ons commerciële team ondersteunen.

In haar vrije tijd is Cathelijne te vinden bij Spartanen, waar zij met een super leuk team handbalt. Gezellig met vriendinnen op het terras, uiteten met haar vriend of naar een festival. Ook houdt zij van mode en werkt ze bij Sissy-Boy in Hoorn.

“Ik vind BaanBereik een leuke sfeer hebben. Daarom wilde ik hier graag stage lopen. Daarnaast is het heel dynamisch en is er veel afwisseling in het werk. Vooral deze afwisseling vind ik heel fijn. Je zit niet continu achter het beeldscherm”.

Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging of heb je andere vragen? Ga in gesprek met Cathelijne! Bel ons op 0229 745 010 of mail naar info@baanbereik.nl

Cathelijne we zijn nu al heel blij met je!

Jabril Isse (17)

Welkom Jabril bij ICTBereik!

Jabril volgt de studie Allround Medewerker IT Systems and Devices aan het Horizon College in Alkmaar. Hij zal het komend halfjaar Tjibbe Buijsman ondersteunen bij ICTBereik met het bedienen van onze klanten op het gebied van ICT vraagstukken.

“Ik heb nu al een hele positieve ervaring. Het zijn jonge mensen die plezier hebben in hun werk”.

Jabril komt elke ochtend naar het werk op zijn step. Hij houdt van voetbal en speelt bij Zwaluwen. Daarnaast is hij een trouwe gamer en heeft een geweldig gevoel voor humor.

Heb jij problemen met je wifi of zoek je andere ICT ondersteuning? Neem contact op met Jabril! Bel: 0229 745 404 of mail: info@ictbereik.nl

Jabril we zijn blij dat je er bent!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Uitnodiging: Perspresentatie Westfries Ondernemersgala 2026

Publicatiedatum 12 maart 2026
Op donderdag 19 maart vindt de perspresentatie van het Westfries Ondernemersgala 2026 plaats. Tijdens deze bijeenkomst wordt het thema van de jubileumeditie onthuld en delen de organisatoren de eerste plannen voor het gala. Een mooi moment waarop ondernemers en partners uit de regio samenkomen.
Lees meer

Wat doet een administratief medewerker? Taken, salaris en doorgroeimogelijkheden in 2026

Publicatiedatum 12 maart 2026
Auteur Dominique Lust
Wat doet een administratief medewerker? Ontdek de taken, het salaris en de doorgroeimogelijkheden in 2026. Bekijk administratief medewerker vacatures in Alkmaar, Hoorn en West-Friesland.
Lees meer

Ondernemers, verhalen en verbinding: in gesprek met Westfriese Zaken

Publicatiedatum 9 maart 2026
Ondernemen in West-Friesland draait niet alleen om groei, maar vooral om verbinding tussen ondernemers in de regio. In deze blog gaan we in gesprek met Mark Jansen en Jan-Willem Schimmel van Westfriese Zaken, het magazine dat al jaren ondernemersverhalen uit de regio zichtbaar maakt. Zij vertellen over het ontstaan van het platform, de samenwerking met BaanBereik en de uitdagingen én kansen op de huidige arbeidsmarkt.
Lees meer