Even voorstellen: Cathelijne Bakker en Jabril Isse

Publicatiedatum 3 september 2021

Afgelopen maandag zijn Cathelijne Bakker en Jabril Isse begonnen als stagiaires bij BaanBereik. Zij komen aankomend halfjaar ons team versterken.

Cathelijne Bakker (18)

Welkom Cathelijne bij BaanBereik!

Cathelijne volgt de studie Office Management-Support mbo 4 aan het Horizon College in Hoorn en gaat ons commerciële team ondersteunen.

In haar vrije tijd is Cathelijne te vinden bij Spartanen, waar zij met een super leuk team handbalt. Gezellig met vriendinnen op het terras, uiteten met haar vriend of naar een festival. Ook houdt zij van mode en werkt ze bij Sissy-Boy in Hoorn.

“Ik vind BaanBereik een leuke sfeer hebben. Daarom wilde ik hier graag stage lopen. Daarnaast is het heel dynamisch en is er veel afwisseling in het werk. Vooral deze afwisseling vind ik heel fijn. Je zit niet continu achter het beeldscherm”.

Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging of heb je andere vragen? Ga in gesprek met Cathelijne! Bel ons op 0229 745 010 of mail naar info@baanbereik.nl

Cathelijne we zijn nu al heel blij met je!

Jabril Isse (17)

Welkom Jabril bij ICTBereik!

Jabril volgt de studie Allround Medewerker IT Systems and Devices aan het Horizon College in Alkmaar. Hij zal het komend halfjaar Tjibbe Buijsman ondersteunen bij ICTBereik met het bedienen van onze klanten op het gebied van ICT vraagstukken.

“Ik heb nu al een hele positieve ervaring. Het zijn jonge mensen die plezier hebben in hun werk”.

Jabril komt elke ochtend naar het werk op zijn step. Hij houdt van voetbal en speelt bij Zwaluwen. Daarnaast is hij een trouwe gamer en heeft een geweldig gevoel voor humor.

Heb jij problemen met je wifi of zoek je andere ICT ondersteuning? Neem contact op met Jabril! Bel: 0229 745 404 of mail: info@ictbereik.nl

Jabril we zijn blij dat je er bent!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Is jouw organisatie klaar voor de drukke maanden? Zo zorg je dat je op tijd de juiste mensen vindt

Publicatiedatum 7 augustus 2026
Auteur Mayra Wokke
Na de zomervakantie komt de arbeidsmarkt weer volop in beweging. Voor werkgevers is dit hét moment om vooruit te kijken en op tijd in te spelen op de personeelsbehoefte voor de drukke maanden. In deze blog lees je waarom vroeg starten met werven het verschil kan maken.
Lees meer

Waarom de bouwvak hét moment is om op zoek te gaan naar een nieuwe baan

Publicatiedatum 27 juli 2026
Auteur Mayra Wokke
Veel mensen denken dat solliciteren tijdens de bouwvak weinig zin heeft. Toch is juist deze periode een slim moment om op zoek te gaan naar een nieuwe baan. In deze blog lees je waarom.
Lees meer

Waarom motivatie steeds belangrijker wordt dan een perfect cv

Publicatiedatum 10 juli 2026
Auteur Romée Zwaan
Een indrukwekkend cv is niet langer de enige sleutel tot een nieuwe baan. Werkgevers kijken steeds vaker naar de persoon achter het cv: hoe gemotiveerd is iemand, wil iemand zich ontwikkelen en past diegene binnen het team? In deze blog lees je waarom motivatie een steeds grotere rol speelt op de huidige arbeidsmarkt.
Lees meer