Even voorstellen: Heidi Smal

Publicatiedatum 21 november 2018

Graag stellen we je voor aan Heidi Smal. Wat heeft zij gedaan voordat zij bij BaanBereik binnen kwam lopen? Hoe is zij bij ons terecht gekomen en wat kan zij voor jullie betekenen? Dat vertelt Heidi jullie.

Mijn naam is Heidi Smal en na 18 jaar gewerkt te hebben bij Adecco heb ik nu mijn baan bereikt bij BaanBereik! Terug in mijn omgeving Hoorn en heerlijk dicht bij huis. Via, via ben ik bij deze interessante baan als Senior Intercedente terecht gekomen. Hierbij ben ik verantwoordelijk voor het plaatsen van kandidaten bij interessante opdrachtgevers. Daarnaast ben ik verantwoordelijk voor de sales, hierbij bestaan mijn werkzaamheden uit relatiebeheer en nieuwe klanten binnen halen.

Mensen kunnen bij mij daarom terecht voor een nieuwe spannende volgende stap in hun carrière. Ik word blij en enthousiast om mensen op de juiste plek te zetten. Ik doe mijn werk echt met liefde!

Naast mijn liefde voor het vak vind ik het leuk om te koken, maar ook heerlijk om te eten. Tevens reis ik graag. Backpacken, stedentrip of lui in de zon liggen. Ik doe het liefst alle drie een keer per jaar.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Solliciteren met AI: handig hulpmiddel of juist een valkuil?

Publicatiedatum 28 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Een motivatiebrief schrijven, je cv verbeteren of je voorbereiden op een sollicitatiegesprek. Steeds meer mensen gebruiken AI bij het zoeken naar een nieuwe baan. Handig, maar hoe zorg je ervoor dat jouw sollicitatie persoonlijk blijft? En hoe gebruik je AI op een slimme manier, zonder dat jouw eigen verhaal verloren gaat?
Lees meer

BaanBereik op de Banenmarkt in Hoorn – Kom gezellig langs!

Publicatiedatum 25 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Ook dit jaar is BaanBereik aanwezig op de Banenmarkt in Hoorn! Op donderdag 12 november staan we klaar voor gezellige gesprekken, nieuwe ontmoetingen en verrassende kansen. Of je nu op zoek bent naar een nieuwe uitdaging of gewoon lekker wilt rondneuzen: kom gezellig langs en maak kennis met ons team!
Lees meer

Net afgestudeerd, maar wat nu? Zo begon Luca's eerste baan bij BaanBereik

Publicatiedatum 21 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
Van een schoolopdracht naar zijn eerste baan bij BaanBereik! Voor Luca van Leuffen begon het allemaal tijdens zijn studie Bedrijfskunde. Wat startte als een tijdelijk project, groeide dankzij een onverwachte ontmoeting op onze zomerborrel uit tot een mooie carrièrekans. Benieuwd hoe Luca bij BaanBereik terechtkwam en hoe hij zijn eerste weken heeft ervaren? Lees zijn verhaal!
Lees meer