Even voorstellen: Heidi Smal

Publicatiedatum 21 november 2018

Graag stellen we je voor aan Heidi Smal. Wat heeft zij gedaan voordat zij bij BaanBereik binnen kwam lopen? Hoe is zij bij ons terecht gekomen en wat kan zij voor jullie betekenen? Dat vertelt Heidi jullie.

Mijn naam is Heidi Smal en na 18 jaar gewerkt te hebben bij Adecco heb ik nu mijn baan bereikt bij BaanBereik! Terug in mijn omgeving Hoorn en heerlijk dicht bij huis. Via, via ben ik bij deze interessante baan als Senior Intercedente terecht gekomen. Hierbij ben ik verantwoordelijk voor het plaatsen van kandidaten bij interessante opdrachtgevers. Daarnaast ben ik verantwoordelijk voor de sales, hierbij bestaan mijn werkzaamheden uit relatiebeheer en nieuwe klanten binnen halen.

Mensen kunnen bij mij daarom terecht voor een nieuwe spannende volgende stap in hun carrière. Ik word blij en enthousiast om mensen op de juiste plek te zetten. Ik doe mijn werk echt met liefde!

Naast mijn liefde voor het vak vind ik het leuk om te koken, maar ook heerlijk om te eten. Tevens reis ik graag. Backpacken, stedentrip of lui in de zon liggen. Ik doe het liefst alle drie een keer per jaar.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Welke banen passen bij mij? Zo ontdek je waar je goed in bent

Publicatiedatum 2 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Ontdek welke baan écht bij jou past. Kijk naar waar je goed in bent, waar je energie van krijgt en wat je leuk vindt om te doen. Zo vind je een richting die bij jou past én zet je gericht de volgende stap in je carrière.
Lees meer

De nieuwe WTTA: wat betekent deze wet voor BaanBereik en onze klanten?

Publicatiedatum 1 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
De arbeidsmarkt is volop in beweging en ook de regels voor uitzendorganisaties veranderen. Met de komst van de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (WTTA) worden nieuwe eisen gesteld aan organisaties die personeel uitlenen. Ook voor BaanBereik en onze klanten heeft deze wet gevolgen. Wat gaat er precies veranderen en hoe bereiden wij ons hierop voor? We nemen je graag mee.
Lees meer

Werken in Noord-Holland? Waarom een baan dichtbij huis meer oplevert dan je denk

Publicatiedatum 24 september 2026
Auteur Romée Zwaan
Een mooie baan hoeft niet ver weg te zijn. Ook in Hoorn, Alkmaar, Heerhugowaard, Enkhuizen en de rest van West-Friesland liggen volop kansen. Minder reistijd, meer tijd voor jezelf én werken in een regio die je kent.
Lees meer