Even voorstellen: Joyce van de Ven

Publicatiedatum 2 februari 2021

Joyce komt ons team versterken als stagiaire ICT. Welkom Joyce!

Joyce zit in het laatste jaar van haar studie, wat betekent dat ze mag afstuderen bij BaanBereik. Tijdens het schrijven van haar afstudeerscriptie doet ze onderzoek naar technologische mogelijkheden binnen BaanBereik. Ze studeert ICT op de HvA met als specialisatie Software Engineering. “Het leuke aan mijn studie is het ontwerpen en programmeren. Ook het testen en optimaliseren hoort hierbij”. Joyce gaat haar afstudeerscriptie uitvoeren onder leiding van Tjibbe Buijsman, die begin januari is gestart als ICT’er bij BaanBereik.

Het was moeilijk voor Joyce om een stage te vinden in deze tijd, dus had ze op Facebook een berichtje geplaatst. Annemiek van Leeuwen had hierop gereageerd dat ze bij BaanBereik op gesprek kon komen. “Uit het gesprek kwam meteen naar voren dat ik hier kon afstuderen. Er was een wederzijds goed gevoel”.

Joyce is 21 jaar en komt uit Hoogkarpsel. Naast haar studie handbalt Joyce, wanneer dit weer kan, bij DTS’48.

Wij wensen je veel succes en plezier tijdens je afstudeerstage!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

“BaanBereik voelt nog steeds als thuiskomen”

Publicatiedatum 15 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
Na 12,5 jaar bij BaanBereik blijft Richard een vertrouwd gezicht. Onlangs kwam hij weer gezellig langs om herinneringen op te halen en bij te praten. Hoe gaat het tegenwoordig met hem en waarom voelt BaanBereik nog steeds als thuiskomen?
Lees meer

'Mensen vinden is één ding. Zorgen dat ze blijven, daar zit het verschil'

Publicatiedatum 15 oktober 2026
Auteur Luca van Leuffen
Een goede match draait om meer dan alleen werkervaring. Ontdek waarom BaanBereik verder kijkt dan het cv en hoe persoonlijk contact, talent en de juiste klik met een organisatie het verschil maken. Zo vinden we samen een baan die écht bij je past.
Lees meer

BaanBereik blijft zich ontwikkelen, ook achter de schermen

Publicatiedatum 9 oktober 2026
Auteur Romée Zwaan
Er gebeurt genoeg achter de schermen bij BaanBereik! Sinds kort hebben we versterking op onze marketingafdeling en samen met online marketingbureau Semwerkt kijken we naar nieuwe mogelijkheden om onze communicatie te verbeteren. Van online vindbaarheid tot het bereiken van werkzoekenden en bedrijven: we blijven inspelen op nieuwe ontwikkelingen. In deze blog vertellen we je er meer over.
Lees meer