Even voorstellen; Kim Rood

Publicatiedatum 21 maart 2021

Graag stellen we je voor aan Kim Rood, onze nieuwe stagiaire Office Manager. Welkom Kim!

Kim loopt stage voor haar opleiding aan Schoevers en komt aankomende zes weken ons commercieel team ondersteunen onder begeleiding van onze office manager Nienke van Vegten. Hierbij is zij het aanspreekpunt van BaanBereik. Kim faciliteert het commercieel team zodat zij alle tijd kunnen besteden aan onze klanten en medewerkers.

Kim leert graag tijdens haar stage, hoe het is in de praktijk: wat gebeurt er allemaal binnen een bedrijf?, hoe kan ik hierbij het best ondersteunen?, maar ook wilt ze graag haar communicatieve vaardigheden, zoals het opnemen van de telefoon uitbreiden. “Tot nu toe heb ik al veel zelfstandig gewerkt, dit had ik niet verwacht. Ik maak de cv’s van kandidaten en neem de eerste telefoon aan. Ook denk ik commercieel mee. We zoeken vakantiekrachten en ik heb voorgesteld om bij De Witte Valk in Zwaag tijdens de kermis de paarse BaanBereik tonnen neer te zetten. Deze kunnen gebruikt worden als statafels en prullenbakken. Daarnaast hebben we een leuk winactie: wanneer je je als vakantiemedewerker inschrijft bij BaanBereik maak je kans op een mooie tas van RocBags”. 

Naast haar stage werkt ze bij haar vader op het bedrijf als Allround Medewerker. Hier verwelkomt ze klanten en pakt ze administratieve werkzaamheden op. Ze helpt waar nodig is.

“Voor mijn studie moest ik stage lopen. Hiervoor heb ik een oproep geplaatst op Facebook en Cindy Jesterhoudt nam contact met mij op. Toen heb ik een ochtend meegelopen en het beviel goed”. Kim was al een beetje bekend met BaanBereik door de evenementen die BaanBereik organiseert, zoals Outdoor Stereo.

In haar vrije tijd handbalt ze sinds kort weer bij Westfriezen en daarnaast spreekt ze graag met haar vriendinnen af om de stad in te gaan. “Ik ben graag bezig. Ik houd er niet van om de hele dag op de bank te zitten. Het liefst ga ik met mijn vrienden lunchen of wandelen in het bos”.

Kim, we zijn nu al heel blij met jou. wij wensen jou ontzettend veel succes met je stage!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Gelijke beloning en loontransparantie. Wat betekent dit voor jou?

Publicatiedatum 18 december 2025
Auteur Mona Roorda
Werk je met extern personeel, uitzendkrachten of gedetacheerden? Dan gaat de komende periode meer van je vragen dan je misschien verwacht. Vanaf 2026 treedt de Europese richtlijn voor loontransparantie in werking. Dat verandert niet ineens alles, maar het legt wel bloot wat nu misschien nog onuitgesproken blijft. Voor jou als ondernemer betekent dit vooral één ding: je keuzes rond inhuur en beloning moeten beter uitlegbaar zijn. Naar medewerkers, maar ook naar externen.
Lees meer

De foto's van onze kerstborrel staan online!

Publicatiedatum 17 december 2025
Auteur Mayra Wokke
Afgelopen vrijdag vierden we met elkaar de jaarlijkse BaanBereik Kerstborrel – een avond vol warmte, gezelligheid en mooie ontmoetingen. We zijn nog volop aan het nagenieten, en goed nieuws: de foto's staan nu online! Neem snel een kijkje en herbeleef deze feestelijke avond met ons mee.
Lees meer

Werken in de logistiek: functies, salaris en doorgroeimogelijkheden

Publicatiedatum 16 december 2025
Auteur Alessandro van Leuffen
De logistiek is een essentiële sector die zorgt dat alles blijft draaien. Van het ontvangen van goederen tot het bezorgen bij klanten: logistiek is de schakel tussen productie en consument. In regio’s als Westfriesland en Noord-Holland Noord is logistiek niet weg te denken, met veel banen dichtbij huis. Deze blog geeft een helder overzicht van functies, salarissen en doorgroeimogelijkheden binnen deze dynamische sector.
Lees meer