Over ons

Even voorstellen: Luke van der Lee

Publicatiedatum 5 september 2022

Vandaag is Luke gestart met zijn werken-en-leren opleiding bij BaanBereik. Komend 1,5 jaar gaat hij aan de slag als Intercedent bij ons terwijl hij daarnaast de opleiding Human Resources volgt. “Ik wil mij met 100% inzetten om mezelf te ontwikkelen tot Intercedent.”

Luke is een optimist en helpt mensen graag. “Ik merk dat ik energie krijg van mensen verder helpen. Om iemand aan een baan te helpen lijkt mij daarom een mooie uitdaging die ik graag aan ga. Na mijn vorige opleiding ‘Sport en Bewegen’ kwam ik er gauw achter dat ik nog niet was uitgeleerd en heb ik mij verdiept in functies die mij nog meer aanspreken. Hieruit kwam mijn huidige opleiding. Ik heb veel zin om de kennis die ik opdoe gelijk in de praktijk uit te voeren”.

Met zijn ondernemende houding heeft hij na het kennismakingsgesprek bij BaanBereik gelijk tien medewerkers mogen helpen aan een leuke vakantiebaan bij Outdoor Stereo Festival. Een mooie start!

Ben jij op zoek naar een baan? Luke gaat graag met jou in gesprek: t. 0229 745 010, e. luke@baanbereik.nl.

Even voorstellen: Luke van der Lee

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Inschrijving open dag

Publicatiedatum 24 mei 2023
Ontdek de betoverende wereld van superjachten en innovatieve 3D-engineeringtools op de open dag!
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Heerhugowaard

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Heerhugowaard! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Zwaag

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Zwaag! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer