Over ons

Even voorstellen: Max Veld

Publicatiedatum 6 september 2022

Gister ben ik begonnen als stagiair Marketing bij BaanBereik. Van maandag tot en met donderdag ga ik aan de slag met het schrijven van vacatures, het bijhouden van de sociale media en het creëren van content. Ik heb er zin in!

Momenteel volg ik de studie Marketing & Communicatie op het Horizon College in Hoorn en zit ik in het tweede jaar. Ik heb al een goed beeld van hoe het binnen het bedrijf gaat. Tot nu toe kan ik zeggen dat ik erg blij ben dat ik voor dit stagebedrijf gekozen heb. Ik kijk er naar uit om hier 4 dagen in de week stage te lopen voor het komende halfjaar en om mezelf te ontwikkelen. Dat gaat hier zeker goedkomen!

Wij wensen je veel plezier en succes, Max. 

Contact opnemen met Max? E. max@baanbereik.nl, t.0229745010 

Even voorstellen: Max Veld

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Inschrijving open dag

Publicatiedatum 24 mei 2023
Ontdek de betoverende wereld van superjachten en innovatieve 3D-engineeringtools op de open dag!
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Heerhugowaard

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Heerhugowaard! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer

Onze nieuwe stagiairs in Zwaag

Publicatiedatum 8 mei 2023
Wij verwelkomen vandaag 2 nieuwe stagiairs in ons team in Zwaag! Ben jij benieuwd wie ze zijn? Lees dan snel verder.
Lees meer