Even voorstellen – Nienke van Vegten

Publicatiedatum 23 februari 2018

Graag stellen we je voor aan Nienke van Vegten. Wat heeft zij gedaan voordat zij bij BaanBereik binnen kwam lopen? Hoe is zij bij ons terecht gekomen en wat kan zij voor jullie betekenen? Dat vertelt Nienke jullie.

Nienke van Vegten, 20 jaar oud. Momenteel woon ik nog lekker thuis, samen met mijn moeder en mijn zus. Over een tijdje hoop ik een leuk huisje te vinden waar ik samen met mijn vriend kan wonen.

Ik heb net mijn opleiding Directie secretaresse afgerond. Ik heb deze opleiding gevolgd op het Horizon College in Alkmaar. Tijdens mijn opleiding heb ik een half jaar stage gelopen bij BaanBereik. Ik was op zoek naar een leuk stagebedrijf in Heerhugowaard, zodat ik lekker op de fiets naar mijn stage kon. School kwam met BaanBereik als voorstel. Ik heb een super leuke stageperiode gehad bij BaanBereik en nadat ik mijn diploma op zak had heb ik gevraagd of er weer terug mocht komen.

Bij BaanBereik ga ik net zoals in mijn stage aan de slag als vestigingsassistent voor de vestiging Heerhugowaard. Ik ben het eerste aanspreekpunt van de vestiging, ik draag de zorg voor de organisatie en coördinatie van alle processen. Zo voer ik de administratieve en secretariële taken uit. Verder maak ik afspraken met klanten en neem ik de eerste telefoon aan en handel ik deze zo ver als mogelijk af. Op deze manier probeer ik de medewerkers binnen de vestiging zo goed mogelijk te ondersteunen.

In mijn vrije tijd spreek ik graag af met vrienden en gaan we regelmatig naar feestjes. Verder vind ik het ook heerlijk om op een regenachtige dag te Netflixen.

Mensen kunnen met allerlei vragen bij mij terecht. Dit kan gaan over een vraag met betrekking tot het systeem tot een vraag over hoe de koffiemachine gevuld moet worden. Ik ben een zorgzaam type en sta graag voor anderen klaar.

Ik werk met veel passie voor BaanBereik, ik ben klantgericht ingesteld en voer mijn taken correct en spoedig uit.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Salesfuncties met toekomst: dit zijn ze

Publicatiedatum 18 november 2025
Auteur Nadine Boiten
Sales is springlevend. Sterker nog: het vak is in beweging, en er liggen volop kansen voor mensen die commercieel sterk zijn én van aanpakken weten. Of je nu net begint of al wat jaren meedraait: dit zijn de salesfuncties die toekomst hebben.
Lees meer

Deze dingen helpen écht tegen werkstress

Publicatiedatum 17 november 2025
Auteur Alessandro van Leuffen
Wist je dat werkstress nog steeds een van de grootste oorzaken is van uitval op de werkvloer? In de Week van de Werkstress staan we stil bij wat stress op het werk met je doet én vooral wat je eraan kunt doen. Want hoewel werkdruk soms onvermijdelijk is, kun je zelf veel doen om stress te verminderen. Bij BaanBereik geloven we in werk met plezier. En werkgeluk begint bij een gezonde balans. Daarom delen we hieronder een aantal praktische tips die écht kunnen helpen bij het verminderen van werkstress.
Lees meer

Van Brabant naar Noord-Holland: Mandy vindt snel haar plek bij HVC via BaanBereik

Publicatiedatum 15 november 2025
Auteur Mayra Wokke
Na haar verhuizing van Brabant naar Noord-Holland ging Mandy op zoek naar een baan dichter bij huis. Via BaanBereik vond ze verrassend snel een functie die bij haar past: klantenservicemedewerker bij HVC. In dit artikel deelt ze haar ervaring met verhuizen, werk zoeken én starten in een nieuwe omgeving.
Lees meer