Even voorstellen: Stan Vogel

Publicatiedatum 3 februari 2021

Afgelopen maandag is Stan Vogel begonnen als stagiair Intercedent. Welkom Stan!

Stan komt de aankomende twintig weken ons office team versterken tijdens zijn meewerkstage. Naast het meewerken doet hij onderzoek naar het werven van kandidaat in Noord-Holland. “Uiteindelijk mag ik het plan ook uitvoeren, daar heb ik zin in” geeft hij aan. Stan zit in zijn derde jaar van de HvA opleiding Commerciële Economie, met als afstudeerrichting Ondernemerschap.

Het was moeilijk om een goed stageadres te vinden in West-Friesland geeft Stan aan. “Uiteindelijk ben ik via via aan de contactgegevens van Niels Peerdeman gekomen en heb hem gebeld voor de mogelijkheden binnen BaanBereik. Daarna ging het snel, ik kon een dag meelopen en ben toen op 1 februari gestart met mijn stage. Ik heb het nu al erg naar mijn zin”.

Stan is 20 jaar en komt uit Bovenkarspel. Hij heeft een eigen bedrijf opgezet voor barbecues van het hogere segment genaamd Circulus Outdoor Cooking. “Door mijn minor Ondernemersschap kwam ik, samen met drie klasgenoten, op het idee. Uiteindelijk hebben we dit vorig jaar daadwerkelijk opgezet”. In zijn vrije tijd is Stan graag sportief bezig door te tennissen en te voetballen, wanneer dit mogelijk is. Ook houd Stan erg van een feestje en is hij te vinden op verschillende festivals.

Wij wensen je veel succes en plezier tijdens je stage!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Marketing vacatures in Noord-Holland: ontdek jouw nieuwe uitdaging via BaanBereik

Publicatiedatum 18 september 2025
Auteur Dean Alting Siberg
De markt beweegt, bedrijven groeien en marketingtalent is gewilder dan ooit, zeker in Noord-Holland. Of je nu een creatieve starter bent of een doorgewinterde specialist: bij BaanBereik liggen er volop kansen voor jou in de regio Hoorn, Alkmaar en Enkhuizen. Van SEO tot strategie, van e-commerce tot branding. Wij brengen jou in contact met werkgevers die écht bij je passen.
Lees meer

Detacheren of vast in dienst? Zo maak je de juiste keuze

Publicatiedatum 15 september 2025
Auteur Nadine Boiten
De keuze tussen detachering of een vast dienstverband is voor veel werkzoekenden een belangrijke afweging. Beide vormen hebben hun eigen voordelen en passen bij verschillende fases in een loopbaan. Wat het beste past, hangt af van jouw wensen op het gebied van zekerheid, flexibiliteit en ontwikkeling.
Lees meer

Waarom september hét moment is om een nieuwe baan in de techniek te vinden

Publicatiedatum 11 september 2025
September is hét moment om een nieuwe stap te zetten in de techniek. Na de zomer starten veel bedrijven in Noord-Holland Noord en Westfriesland nieuwe projecten en groeit de vraag naar technisch personeel snel. Vooral monteurs elektrotechniek, installatiemonteurs en werkvoorbereiders zijn hard nodig, mede door de energietransitie. Bij BaanBereik helpen we je persoonlijk aan een baan die past bij jouw wensen en ervaring. Ontdek nu onze actuele techniek vacatures en vind de functie die bij jou past.
Lees meer