Freek en Cindy nogmaals geslaagd voor hun VCU-VIL certificaat!

Publicatiedatum 24 januari 2025

Freek en Cindy behalen opnieuw hun VCU-VIL certificaat! 🎉

Gisteren hebben onze collega’s Freek Lauwers en Cindy Jesterhoudt met succes hun VCU-VIL certificaat vernieuwd bij het ARBO Centrum in Lelystad. Dit is een geweldige prestatie, want met dit certificaat kunnen zij er weer helemaal zeker van zijn dat onze uitzendmedewerkers veilig en verantwoord aan het werk kunnen bij onze klanten.

Als VCU-gecertificeerde organisatie zetten we ons elke dag in voor de veiligheid en gezondheid van onze uitzendkrachten. Het behalen en up-to-date houden van het VCU-certificaat is daarbij van groot belang. Het stelt ons niet alleen in staat om te voldoen aan de hoogste veiligheidsnormen, maar ook om samen te werken met VCA-gecertificeerde bedrijven. Zo bieden we onze medewerkers én klanten een betrouwbare en professionele basis.

Freek en Cindy, van harte gefeliciteerd met deze mooie mijlpaal! Jullie inzet draagt bij aan een veilige werkomgeving voor iedereen.

Ben je benieuwd hoe wij bij BaanBereik veiligheid en kwaliteit waarborgen? Of wil je werken voor een organisatie die jouw welzijn serieus neemt? Neem contact met ons op of bekijk onze vacatures! Samen zorgen we voor een veilige en succesvolle toekomst.

Freek en Cindy nogmaals geslaagd voor hun VCU-VIL certificaat!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Waarom bedrijven kiezen voor Werving en Selectie

Publicatiedatum 3 juli 2025
Auteur Cindy Jesterhoudt
Een goede medewerker vinden is soms makkelijker gezegd dan gedaan. Je zoekt iemand die niet alleen de juiste papieren heeft, maar ook goed past binnen je team en je bedrijfscultuur. Iemand die met plezier naar het werk komt en zich wil inzetten voor de lange termijn. Dat is waar werving en selectie om draait.
Lees meer

Werken in Alkmaar: vind de baan die bij je past

Publicatiedatum 30 juni 2025
Op zoek naar een baan in Alkmaar die écht bij je past? Bij BaanBereik kennen we de regio én de arbeidsmarkt door en door. Of je nu zoekt naar een vaste functie, een tijdelijke opdracht of flexibel werk: in Alkmaar liggen de kansen voor het oprapen.
Lees meer

Arbeidsmarkt 2025: vaardigheden, diversiteit & nieuwe kansen

Publicatiedatum 24 juni 2025
Auteur Luke van der Lee
In deze blog deelt Luke, intercedent bij BaanBereik, zijn visie op de arbeidsmarkt van 2025. Hij benadrukt dat vaardigheden belangrijker worden dan diploma’s, en pleit voor een inclusieve aanpak waarbij ook zij-instromers, ervaren krachten en regionaal talent worden gewaardeerd. Diversiteit en employer branding spelen een sleutelrol. Werkzoekenden en werkgevers krijgen praktische tips om kansen te benutten in een veranderende arbeidsmarkt.
Lees meer