Hoe gaat het met Luke?

Publicatiedatum 7 oktober 2022

Een maand geleden ben ik gestart met mijn werken-en-leren traject als Intercedent en dit bevalt goed. De eerste weken heb ik vooral het systeem eigen gemaakt en kennis gemaakt met de werkzaamheden.

Nu ben ik bezig met de mooie vervolgstap om zelf in gesprek te gaan met kandidaten en hen te begeleiden bij het vinden van een baan. Ik heb goed mijn draai gevonden binnen het team en kijk ook erg uit naar de komende tijd. Vooral om steeds meer zelfstandig te kunnen werken en mezelf te ontwikkelen.

Luke, wij zijn super blij met jou! Een fijne gesprekspartner die volop kansen ziet.

Ben jij op zoek naar een baan? Luke gaat graag met jou in gesprek: t. 0229 745 010, e. luke@baanbereik.nl.

Hoe gaat het met Luke?

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Job blikt terug op 3 jaar bij BaanBereik

Publicatiedatum 24 oktober 2025
Drie jaar geleden begon Job als enthousiaste stagiair bij BaanBereik. Nu is hij niet meer weg te denken uit het team. In deze blog vertelt hij hoe hij zich ontwikkelde tot een zelfverzekerde intercedent en waarom hij nog elke dag met plezier naar zijn werk gaat.
Lees meer

Hoe bereid je je goed voor op een sollicitatiegesprek?

Publicatiedatum 20 oktober 2025
Auteur Nadine Boiten
Een sollicitatiegesprek is hét moment waarop je laat zien wie je bent en waarom jij bij de functie past. Een goede voorbereiding is daarom essentieel. In deze blog deel ik de belangrijkste aandachtspunten waarmee jij sterk en zelfverzekerd het gesprek ingaat.
Lees meer

Terug van weggeweest: Noah weer aan de slag bij BaanBereik!

Publicatiedatum 17 oktober 2025
Noah is terug bij BaanBereik voor een tweede stageperiode, dit keer vanuit zijn opleiding Ondernemen. Na een eerdere positieve ervaring twijfelde hij geen moment om opnieuw voor ons te kiezen. Ontdek waarom stagelopen bij BaanBereik voor Noah en andere studenten zo waardevol is.
Lees meer