Hoe gaat het nu met Max?

Publicatiedatum 10 oktober 2022

Een maand geleden ben ik begonnen met mijn stage Marketing en Communicatie. Ik zou dit omschrijven als een afwisselende, maar leerzame vier weken die snel voorbij zijn gevlogen.

Wat heb ik tot nu toe geleerd? Het ene moment ben ik bezig met het schrijven van vacatures, het volgende moment het plaatsen van content op sociale media. Maar daarnaast leer ik ook hoe ik mailings verstuur, posters maak en denk ik mee over hoe ik een vacature goed onder de aandacht kan brengen.

Een mooi project wat ik zelfstandig oppak is TikTok. Hiervoor maak ik filmpjes voor vacatures en probeer ik een andere doelgroep te bereiken.

Tot nu toe ben ik blij met mijn stage. Ik kan goed mezelf zijn en eigen ideeën bedenken en uitwerken. Ik hoop nog veel te leren en kijk uit naar de komende maanden.

Hoe gaat het nu met Max?

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Deze kantoorbanen zijn populair

Publicatiedatum 10 november 2025
Auteur Nadine Boiten
Wie denkt dat een kantoorbaan saai is, kijkt in 2025 anders. Werken op kantoor is dynamischer dan ooit. Hybride werken, slimme systemen en meer ruimte voor eigen initiatief maken deze functies aantrekkelijk én actueel. Bij BaanBereik zien we dagelijks welke functies populair zijn. En goed nieuws: wij hebben ze voor jou. Hieronder ontdek je de kantoorbanen waar nu veel vraag naar is – en waarom ze interessant zijn.
Lees meer

10 Jaar vertrouwen: onze samenwerking met De Hooge Waerder

Publicatiedatum 7 november 2025
Auteur Mayra Wokke
Al tien jaar werken we met trots samen met De Hooge Waerder. Een samenwerking die draait om vertrouwen, openheid en groei. In deze blog lees je hoe gedeelde waarden hebben geleid tot een sterke band en duurzaam succes. Ontdek hoe wij samen verder bouwen aan de toekomst.
Lees meer

Kerstborrel 2025 – Ben jij erbij?

Publicatiedatum 3 november 2025
December staat weer voor de deur, en dat betekent: tijd voor een gezellige afsluiter van het jaar! Bij BaanBereik doen we dat natuurlijk op onze eigen manier: met goed eten, lekkere drankjes, muziek én vooral: fijne mensen. Op vrijdag 12 december organiseren we onze jaarlijkse kerstborrel, en jij bent van harte welkom. Of je nu collega, opdrachtgever of partner bent: we maken er samen een mooie avond van!
Lees meer