Na 5 gezellige en leerzame jaren gaat Denise Ligthart BaanBereik verlaten

Publicatiedatum 1 mei 2020

Na haar werkervaring bij Stenden begon ze als Office Manager bij BaanBereik. De reisafstand naar Leeuwarden werd te ver en de functie bij BaanBereik sprak haar ontzettend aan. Mona Roorda zegt: “Bij Denise is altijd alles op orde, ze is gewoon top!”.

Tijdens het interview probeert Denise de afgelopen jaren samen te vatten. Op de vraag hoe ze terugkijkt op haar tijd bij BaanBereik zegt ze “Ik heb in mijn tijd bij BaanBereik grote ontwikkelingen gemaakt op persoonlijk en professioneel vlak” hiervoor bedankt ze Mona en Annemiek. Bovendien was Denise vanaf het begin van BaanBereik Heerhugowaard aanwezig. Hierover zegt ze: “Dat waren jaren met belangrijke ontwikkelingen voor het bedrijf, het team en het netwerk” dit had ze niet willen missen.

We vragen haar wat ze nu gaat doen. “Ik ga aan de slag as Office Manager bij Plymovent Group. Een functie waarbij ik kantoor- en HR gerelateerde zaken ga organiseren”.

In deze bijzondere tijden overstappen van baan kan heel spannend zijn, Denise zegt hierover het volgende: “Je ideale baan moet je niet laten lopen, als er een kans zich voordoet moet je die niet voorbij laten gaan”.

BaanBereik wenst Denise heel veel succes en plezier met haar nieuwe baan.

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Technisch professional? Ontdek hoe wij jou matchen met je droombaan

Publicatiedatum 17 april 2026
Ben jij een ervaren technisch professional en toe aan een volgende stap in Noord-Holland? De kans is groot dat je volop benaderd wordt, maar hoe weet je welke functie écht jouw droombaan is? Bij BaanBereik kijken we verder dan je cv en helpen we je bij het vinden van een baan die écht bij je past.
Lees meer

De meest gemaakte cv-fouten (en hoe jij ze eenvoudig voorkomt)

Publicatiedatum 10 april 2026
Auteur Lola van de Leuv
Een cv is vaak het eerste wat een werkgever van je ziet, en juist daar gaat het regelmatig mis. Niet omdat je niet geschikt bent, maar omdat het niet sterk genoeg naar voren komt op papier. Zonde, want met een paar simpele aanpassingen maak je al snel een veel betere indruk. In deze blog ontdek je de meest gemaakte cv-fouten én hoe je ze eenvoudig voorkomt.
Lees meer

Een kleine attentie, een groot gebaar: samen de Paasdagen in

Publicatiedatum 4 april 2026
Auteur Lola van de Leuv
Soms zit de kracht niet in grote gebaren, maar juist in de kleine momenten van aandacht. Een kort bezoek, een persoonlijk gesprek of een simpel gebaar kan meer zeggen dan duizend woorden. Juist in een tijd waarin veel contact digitaal verloopt, wordt het persoonlijke steeds waardevoller. Even écht contact, even stilstaan bij elkaar, dat maakt het verschil. Bij BaanBereik krijgt dat extra betekenis tijdens de periode rondom Pasen. Een moment om relaties te versterken, waardering te tonen en samen stil te staan bij de samenwerking.
Lees meer