Richard 10 jaar in dienst!

Publicatiedatum 5 september 2023

Een inspirerende reis bij BaanBereik!

Mijn avontuur bij BaanBereik begon al vele jaren geleden. Ik had voorheen van 1991 tot 2000 gewerkt bij een technisch uitzendbureau in Hoorn, terwijl Mona aan de overkant bij een ander uitzendbureau werkte als vestigingsmanager. We genoten van koffiemomenten waarin we elkaars expertise konden delen.

Later besloot ik mijn oude uitzendbureau achter me te laten en bij een detacheringsbedrijf in Hoorn aan de slag te gaan. Hier kwam ik regelmatig in contact met Annemiek om vacatures in te vullen. Annemiek had inmiddels mijn voormalige positie als vestigingsmanager overgenomen. Tijdens onze zakelijke gesprekken ontdekten we al snel onze gedeelde interesses en passie voor de uitzendbranche.

In 2011 tot 2013 werkte ik bij een technisch projectenbureau in Haarlem, waar ik een artikel las over BaanBereik, een nieuw uitzendbureau in Zwaag. Ze plaatsten een Facebook-bericht waar Annemiek poseerde op een grote BaanBereik-ton en mensen uitnodigde om gezellig een kopje koffie te komen drinken. Dat trok direct mijn aandacht, dus ik besloot langs te gaan voor een gesprek en die beloofde kop koffie. Annemiek en Mona waren zo enthousiast over BaanBereik dat ik al snel hetzelfde voelde! Mijn gevoel werd alleen maar versterkt na mijn aanwezigheid op de bouwvakborrel in 2013, waar ik "mijn oude netwerk" tegenkwam. BaanBereik voelde meteen als een warm bad, waarin ik me direct thuis voelde. En nu, 10 jaar later, ben ik nog steeds met veel plezier werkzaam bij BaanBereik.

Mona en Annemiek hadden het idee om een tweede vestiging in de regio Alkmaar te openen en vroegen mij of ik die uitdaging wilde aangaan. Zo ontstond uiteindelijk de vestiging in Heerhugowaard. Ik richt me voornamelijk op het bemiddelen van vacatures in de bouw- en technieksector, waar ik me als een vis in het water voel.

Bij BaanBereik voel ik me gewaardeerd als werknemer. Ik heb leuke collega's, medewerkers en klanten. Geen enkele dag is hetzelfde en dat zorgt ervoor dat ik elke dag met plezier naar mijn werk ga. Ik bezoek graag bedrijven en medewerkers op hun werkplek en verdiep me graag in de nieuwste technologische ontwikkelingen. Ik praat liever over techniek dan dat ik het zelf uitvoer (misschien maar beter ook!). Naast hard werken is er ook ruimte voor plezier en humor op de werkvloer. De balans tussen gezelligheid en professionaliteit is perfect. Ik blijf mezelf graag vernieuwen en verbeteren binnen de uitzendbranche. Ik ben altijd gedreven om nieuwe kansen te creëren voor zowel werkzoekenden als werkgevers. En met mijn oog op de toekomst kijk ik enthousiast uit naar de komende 10 jaar bij BaanBereik!

Job Alert

Ontvang de laatste vacatures in jouw vakgebied direct in je mailbox.

Laatste Nieuws

Werken naast je studie? Dit zijn 10 populaire bijbanen voor studenten in Alkmaar en omgeving

Publicatiedatum 8 december 2025
Auteur Nadine Boiten
Studeren kost meer dan alleen tijd. Collegegeld, boeken, een kamer in Alkmaar én af en toe iets leuks doen: het telt snel op. Een bijbaan is dan ook geen overbodige luxe. Gelukkig zijn er in de regio volop mogelijkheden die goed te combineren zijn met je studie. Of je nu ’s avonds, in het weekend of doordeweeks beschikbaar bent, deze tien functies zijn populair én veelgevraagd.
Lees meer

Waarom mensen blijven (en waarom niet)

Publicatiedatum 2 december 2025
Auteur Dean Alting Siberg
Sommige mensen blijven járen bij dezelfde werkgever. Andere collega’s zijn na drie maanden alweer vertrokken. Wat maakt dat iemand blijft, of juist vertrekt? In mijn werk als recruiter bij BaanBereik zie ik het dagelijks: het draait om veel meer dan alleen salaris of een leuke functieomschrijving. In deze blog neem ik je mee in de échte redenen waarom mensen blijven, en waarom niet.
Lees meer

Feestdagen december 2025: welke dagen zijn officieel vrij?

Publicatiedatum 1 december 2025
Auteur Nadine Boiten
December is voor velen een van de gezelligste maanden van het jaar. De sfeer op de werkvloer verandert, agenda’s vullen zich met eindejaarsborrels en men kijkt uit naar vrije dagen met familie en vrienden. Maar welke feestdagen in december 2025 zijn nu officieel erkend in Nederland? En hoe zit het met werk of verlof op die dagen?
Lees meer